فرماندار اردکان در گفت‌وگو با ایرنا

فرماندار اردکان گفت: ۷۳ شعبه اخذ رأی ثابت و سیار برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان در نظر گرفته شده است.

 

هادی مقیمی روز چهارشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: از این تعداد در بخش مرکزی ۳۹ مورد ثابت و ۶ مورد سیار، بخش عقدا ۶ مورد ثابت و ۹ مورد سیار و در بخش خرانق ۲ مورد ثابت و ۱۱ مورد سیار است.


فرماندار اردکان تصریح کرد: در حوزه شهری ۸۵ نفر ثبت نام داشته‌ایم که سه نفر انصراف داده‌اند، در حوزه روستایی ۲۶۴ نفر ثبت نام کرده‌اند که دو نفر انصرافی داشته‌ایم و مابقی برای بررسی به هیئت نظارت اعلام شده‌اند.


مقیمی با بیان اینکه کلاس‌های آموزشی در این خصوص برگزار و با برنامه‌ریزی‌های دقیق افراد مسئول نظارت دقیق بر روند اجرای این رویداد سیاسی را برعهده دارند گفت: انتخابات در شهر اردکان مکانیزه برگزار و تمام زیرساخت‌های آن درنظر گرفته شده است.


در شهرستان اردکان مردم ۳ شهر، ۳ بخش و ۲۹ روستا در ۲۹ اردیبهشت ۹۶ در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت می‌کنند.


در شهر اردکان ۷ نفر به عنوان اعضای اصلی و ۵ نفر نیز به عنوان اعضای علی‌البدل به شوراهای اسلامی شهری و روستایی راه می‌یابند.