عیادت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار یزد از محمد حسین میرحسینی؛ معاون فرماندار اردکان

2024 05 21
 عیادت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار یزد از محمد حسین میرحسینی؛ معاون فرماندار اردکان
به‌مناسبت روز ارتباطات؛

بازدید معاون فرماندار اردکان از اداره مخابرات شهرستان

2024 05 18
 معاون برنامه ریزی فرماندار اردکان با حضور در اداره مخابرات ضمن دیدار و گفت‌وگو با کارکنان، با اهدای گل و لوح تقدیر از آن‌ها تجلیل کرد.

بررسی مسائل و مشکلات یک واحد تولیدی دانش بنیان در اردکان

2024 05 14
مدیرعامل شرکت نویک در جلسه‌ای با معاون برنامه ریزی فرمانداری اردکان به بررسی مسائل و مشکلات خود در این صنعت پرداختند.

آیین افتتاح و بهره‌برداری ۶۳ نیروگاه برق خورشیدی ۵ کیلووات جهاد روشنایی

2024 05 12
   با حضور سردار زارع‌کمالی فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد، فرمانداراردکان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردکان و جمعی از مسئولان، ۶۳ نیروگاه ۵ واتی خورشیدی طرح جهاد روشنایی افتتاح و به بهره‌داری رسید.  

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری برگزار شد

2024 05 09
 مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردکان با حضور جمعی از مسئولین شهرستان و استان در سالن شهید حنیف فرمانداری برگزار شد. در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌ها و خدمات «رضابرزگر» با ابلاغ مدیرکل منابع طبیعی استان یزد « دکترمحمدرضافاضل‌پور»به‌عنوان سرپرست جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردکان معرفی شد.  
مسئول کارگروه ویژه تولید گوشت قرمز استان:

اجرای طرح پایلوت گوشت قرمز در اردکان

2024 05 08
شهرستان اردکان به عنوان پایلوت تولید گوشت قرمز در استان انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، در نشستی که با حضور مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مشاور و مسئول پیگیری‌های ویژه استاندار و نیز مسئول کارگروه ویژه جهش تولید و خودکفایی گوشت قرمز استان در شهرستان اردکان برگزار شد علل کمبود گوشت قرمز در استان بررسی و آسیب شناسی شد. ...

مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره پست شهرستان اردکان برگزار شد

2024 05 07
 در مراسمی با حضور«حمیدرضا آقاجانی» مدیرکل پست استان یزد و «محمدحسین میرحسینی» معاون برنامه ریزی فرماندار اردکان، از زحمات “روح‌الله پورمند” قدردانی و  “سیدمحسن رمضانی” به عنوان سرپرست جدید اداره پست شهرستان اردکان معرفی شد.  
همزمان با هفته کار و کارگر

عیادت از کارگر حادثه دیده در محیط کار

2024 05 06
همزمان با هفته کار و کارگر صبح امروز مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، معاون برنامه ریزی فرماندار اردکان و تعدادی از مسئولین شهرستان از یک کارگر حادثه دیده در محیط کار عیادت کردند.  

بازدید مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری از سکوهای تنظیم بازار شهرستان اردکان

2024 05 06
گزارش تصویری از بازدید مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری از سکوهای تنظیم بازار و برخی از فروشگاه‌های توزیع کننده طرح کالابرگ در شهرستان اردکان در راستای بررسی مسائل و مشکلات
با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

افتتاح کارگاه خیاطی رزا جامه اردکان به مناسبت هفته‌ی کار و کارگر

2024 05 06
در مراسمی  همزمان با هفته کار و کارگر و با حضور مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و معاون برنامه ریزی فرمانداری اردکان یک طرح پشتیبان مشاغل خانگی در اردکان افتتاح شد .