فرماندار اردکان در پیامی ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم، از کلیه عوامل برگزاری انتخابات ۲۹ اردی‌بهشت تشکر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان٬ متن پیام فرماندار اردکان بدین شرح است:
 
 
بسم‌الله الرحمن الرحیم
 
مردم غیور‌، آگاه، همیشه در صحنه و فرهیخته شهرستان اردکان بار دیگر هم‌صدا با سراسر کشور عزیزمان ایران در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و پنحمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، حضور یافتند و گام مهم دیگری در مسیر عزت‌خواهی و نمایش مردم‌سالاری دینی در کشور برداشتند.
 
بدون‌شک این حضور کم‌نظیر و پرشور، باعث یأس دشمنان نظام جمهوری اسلامی و سربلندی، غرور و افتخار دوباره مردمان ایران‌زمین خواهد بود.
 
اکنون که رقابت‌های انتخاباتی پایان یافته؛ پیروز این انتخابات همه مردمانی هستند که جانانه و دلاورانه برای میهن عزیز و شهر و روستای خود به میدان آمدند تا ثابت کنند که در این منطقه پرآشوب، جمهوری اسلامی ایران جزیره امنیت و ثبات است.
 
این‌جانب بر خود لازم می‌دانم از هدایت‌ها و تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی که بدون‌شک نقش بسیار مهمی در ایجاد شور انتخاباتی و رقم‌خوردن این حماسه عظیم و مشارکت کم‌نظیر داشت تقدیر نموده و این جشن ملی حضور را به همه مردم شریف ایران‌زمین به‌ویژه مردم عزیز اردکان، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و سایر اقشار عزیز کشور تبریک عرض نمایم.
 
در پایان بار دیگر ضمن تقدیر خاضعانه و خالصانه از حضور شما مردم شریف شهرستان اردکان، از اهتمام دست‌اندرکاران انتخابات اعم از عوامل اجرایی، بازرسی و نظارت، نیروهای انتظامی، امنیتی و اصحاب رسانه که زمینه این حضور پرشور و چشم‌گیر را فراهم آوردند، تشکر می‌نمایم.
 
امیدوارم منتخبین مردم در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست‌جمهوری، با اتکا به آرای بالای مردمی، در مسیر خدمت‌گزاری به کشور و نظام و تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» بیش از پیش موفق و مؤید باشند.
 
هادی مقیمی
فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اردکان