هادی مقیمی در جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار
فرماندار اردکان در جلسه آموزشی و توجیهی نمایندگان فرماندار در شعب ثبت‌نام و اخذ رأی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ضمن تبیین اهمیت انتخابات اظهار داشت: لازمه برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و آرام فراهم کردن مقدمات آن به بهترین شکل ممکن و تعیین اعضای شعب باتجربه و کاردان است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، هادی مقیمی افزود: نماینده فرماندار به‌عنوان بالاترین مقام حاضر در شعب اخذ رأی نقش اصلی را به عهده دارد و کلیه امور شعب باید با نماینده فرماندار هماهنگ بشود.
 
عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان ضمن تأکید بر تسلط نماینده فرماندار بر قوانین و مقررات انتخابات، گفت: در انتخاب نمایندگان فرماندار نهایت دقت به‌عمل‌آمده و افراد باتجربه و مسلط به قوانین انتخابات، انتخاب شدند.
 
وی با اشاره به برقراری فضای آرام در شعبه اخذ رأی توسط نمایندگان فرماندار، تأکید کرد: تنها خبرنگاران رسمی دارای کارت حق پوشش اخبار داخل حوزه اخذ رأی دارند و خبرنگاران بدون کارت به‌هیچ‌عنوان حق ورود به شعبه و عکاسی با دوربین و تلفن همراه ندارند.
 
هادی مقیمی تأکید کرد: غیر از مسئولان انتخابات، هیچ‌کس بدون کارت و مجوز حق ورود به شعبه اخذ رأی ندارد و نمایندگان فرماندار موظف‌اند مراقبت‌های لازم را به عمل آورند.