فرماندار اردکان در گردهمایی رأی‌اولی‌ها تأکید کرد

فرماندار اردکان در جمع دانش‌آموزان مقطع دوم متوسطه و رأی اولی‌ها بر حضور گسترده و آگاهانه عموم مردم به‌ویژه جوانان و نخبگان در انتخابات ۲۹ اردیبهشت سال جاری تأکید کرد و اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با حضور گسترده مردم به همه‌پرسی گذاشته شد و بیش از ۹۸ درصد به «جمهوریت» و «اسلامیت» نه یک کلمه کم نه یک کلمه بیش رأی «آری» دادند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، هادی مقیمی با تأکید بر بیان رهبر کبیر انقلاب اسلامی که: «جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه بیش»، گفت: اسلامیت و جمهوریت دو امر جداناپذیر از نظام هستند که در طول ادوار انقلاب اسلامی به‌خوبی رعایت شده است و شاهد آن، انتخاب همه ارکان نظام با رأی مردم است.

 

وی مشارکت حداکثری و رأی آگاهانه را در آینده نظام جمهوری اسلامی مؤثر برشمرد و افزود: مشارکت حداکثری و رأی آگاهانه باعث انتخاب رئیس‌جمهوری مطلوب با پشتوانه و قدرت مردمی بیشتر و منجر به تسریع در روند اجرای برنامه‌های دولت می‌شود.

 

هادی مقیمی مطرح کرد: دولت تدبیر و امید تلاش می‌کند تا جایگاه و نقش مؤثر نخبگان در جامعه نهادینه‌شده و نقش مغفول مانده این قشر احیا شود.

 

عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان ثبات، امنیت و آرامش امروز را مرهون مشارکت آگاهانه مردم در انتخابات دانست و مطرح کرد: تا سال ۱۳۹۲ کشور با مشکلات عدیده‌ای مواجه و قطعنامه‌های متعددی علیه ایران به تصویب رسیده بود که دولت با دیپلماسی و سیاست فعال در حوزه امور خارجه توانست کشور را از بحران خارج کرده و قطعنامه‌ها را به برجام برساند و گشایش‌های بسیاری در حوزه‌های مختلف صورت بگیرد.

 

وی افزود: سیاست‌های دولت در راستای پیوند نخبگان و دستگاه‌های اجرایی است تا از این طریق شاهد رشد و پیشرفت همه‌جانبه کشور باشیم.

 

هادی مقیمی گفت: امیدواریم با رأی مدبرانه مردم شاهد روند عقلانیت، منطق و روزهای بهتری برای کشور بوده و در این انتخاب نقش جوانان و نخبگان در امر اطلاع‌رسانی و تشویق مردم برای مشارکت گسترده حائز اهمیت دوچندان است.

 

فرماندار اردکان خاطرنشان کرد: ایرانیان همیشه به دنبال آرامش و امنیت بوده و از تندروی، شعارهای هیجانی و رفتارهای افراطی دچار آسیب‌ها شده‌اند.

 

فرماندار اردکان در پایان با بیان اینکه مردم به عملکرد دولت‌ها در انتخابشان دقت کنند؛ تأکید کرد: امیدواریم با مشارکت گسترده مردم به ویژه جوانان شاهد انتخاباتی پرشور، رقابتی و سالم باشیم.