بمناسبت هفته دولت انجام شد

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،بمناسبت هفته دولت معاونین و روسای پلیسهای تخصصی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان اردکان به اتفاق فرمانده این نیرو در دیدار با "احمد کمالی " ضمن گرامیداشت هفته دولت از زحمات وی تقدیر نمودند .

     "سرهنگ افشاری "فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اردکان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از خدمات دولت زیر سایه حاکمیت اسلامی تقدیر نمود و افزود :فعالیتهای امنیتی و انتظامی اگر با برنامه ریزی و هماهنگی مسئولین دولتی همراه نباشد و اگر پشتیبانی فرماندار را در شهرستان نداشته باشند از هیچگونه توفیقی بهره مند نخواهد شد .

     رییس نیروی انتظامی شهرستان اردکان افزود :خوشبختانه در این شهرستان بدلیل خدمات و دلسوزی پرسنل نیروی انتظامی و در کنار آن پشتیبانی مسئولین رده بالا خصوصا فرماندار توانسته ایم در راستای برقراری امنیت به نتایج خوبی دست پیدا کنیم .

     وی از حساسیت و نکته سنجی فرماندار اردکان در برخورد با جرائم و ناهنجاریها و رفع معضلات اجتماعی نظیر اعتیاد و بد حجابی تقدیر نمود و گفت :ایشان همواره بعنوان بالاترین مسئول امنیتی شهرستان با نقش آفرینی موثر یاریگر و پشتیبان نیروی انتظامی بوده اند .

     سرهنگ افشاری در این نشست همچنین گزارشی از فعالیتهای یک ساله صورت گرفته درخصوص کشفیات مواد مخدر ،مبارزه با سارقین و بزهکاران و...را ارائه نمود .

     فرماندار اردکان در این جلسه با ذکر پاره ای از موارد امنیتی خواستار عنایت و توجه هرچه بیشتر مامورین نیروی انتظامی در برخورد با متخلفین گردید .

     "کمالی "بکارگیری افراد مورد وثوق در محلات برای همکاری با پلیس خصوصا در زمینه مبارزه با مواد مخدر را ضروری دانست و در زمینه جلوگیری از اشاعه فرهنگ بدحجابی در شرف آغاز سال تحصیلی جدید و گشایش دانشگاهها گفت :در این خصوص جلسات متعدد با روسای دانشگاه ها و ادارات ذیربط برگزار شده که انشا الله با انجام کار کارشناسی با محوریت فعالیت فرهنگی بیش از این شاهد رشد این معظل اجتماعی در جامعه فرهنگ مدار و متدین اردکان نباشیم.