تا دوم اسفند ۹۸

در ادامه نشست‌های انتخاباتی شهرستان اردکان، جلسه مشترک هیئت بازرسی انتخابات استان و شهرستان با حضور عباس حیدری عضو هیئت بازرسی استان، کمال حلوایی رئیس هیئت بازرسی شهرستان و بازرسان شعب اخذ رأی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری و کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان اردکان، عضو هیئت بازرسی انتخابات استان گفت: انتخابات دوم اسفند بر محور حضور حداکثری، قانون‌مداری و رعایت اخلاق برگزار می‌شود.

 

عباس حیدری، از دوم اسفند به عنوان یک مقطع حساس در تاریخ انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: حضور پرشور مردم، ضامن تداوم وحدت و هم‌دلی در کشور است.

 

وی با توصیه اکید به بازرسان مبنی بر رعایت اصل بی‌طرفی و قانون‌مداری اظهار داشت: برنده اصلی در همه دوره‌های انتخابات، مردم و نظام انقلاب اسلامی هستند.

 

کمال حلوایی نیز در این نشست اظهار داشت: مهم‌ترین کار هیئت‌های بازرسی انتخابات این است که از آمادگی کافی برخوردار بوده و نسبت به شناسایی نیروهای توانمند مبادرت کنند.

 

وی تصریح کرد: بازرسان انتخابات باید به طور کامل به قوانین انتخابات واقف باشند و بدون جانب‌داری از نامزدها، نسبت به رعایت مر قانون اقدام نمایند.

 

در ادامه این نشست، آموزش‌های لازم به اعضای هیئت بازرسی انتخابات شهرستان اردکان ارائه و ابهامات موجود پاسخ داده شد.

 دانلود فیلم