حسین اسماعیلی فرماندار شهرستان اردکان در نشست مشترک با مسئولان پست‌بانک استان یزد از طرح‌های این بانک در روستاها به ویژه خرید گندم کشاورزان و واگذاری دستگاه خودپرداز(ATM)استقبال کرد.
 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان به نقل از روابط‌عمومی پست‌بانک ایران، وی در ادامه آمادگی فرمانداری را جهت انتقال حساب‌های دهیاری‌ها، شرکت‌های تعاونی روستائی، سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) به دفاتر روستائی این بانک اعلام کرد. 
 
 
همچنین یعقوب علویان مدیرشعب پست‌بانک استان یزد در نشست مذکور ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این بانک به تشریح فعالیت صندوق تأمین مالی خرد روستائی و نقش آن در شکوفائی اقتصاد روستائی پرداخت و خواستار حمایت فرمانداری جهت راه‌اندازی هرچه سریعتر این صندوق در روستاهای شهرستان اردکان شد.
 
 
وی در ادامه خواستار همکاری فرمانداری برای افزایش سرعت اینترنت در دفاتر روستائی، نظارت بیشتر بر این دفاتر، خرید دستگاه خودپرداز برای دفاتر روستائی، خرید گندم روستائیان و انتقال حساب‌های دستگاه‌های مرتبط با روستاها به پست بانک ایران شد.
 

گفتنی است: در این نشست مقرر شد ضمن برگزاری جلسه مشترک بین نمایندگان پست بانک استان و شرکت گندله‌سازی اردکان با حضور فرماندار جهت افزایش همکاری‌ها و انتقال حساب‌های شرکت مذکور به این بانک، جلسه توجیهی دیگری درخصوص تشریح فعالیت‌های پست بانک ایران با حضور نمایندگان دهیاران و بخشداران شهرستان اردکان برگزار گردد.