امام جمعه اردکان در جلسه اخیر ستاد اقامه نماز شهرستان اردکان از حضور پرشور مردم در نماز جمعه ونمازهای جماعت ابراز خرسندی نمود .
در این جلسه که با حضور اعضای ستاد اقامه نماز در محل دفتر امام جمعه اردکان برگزار شد حجت الاسلام دیداری شور شوقی که در مردم اردکان برای اقامه نماز جماعت در مساجد وجود دارد را به برکت وجود حوزه های علمیه در اردکان دانست .
..............
فرماندار اردکان برای حل مشکل زمین موقوفه ای که جهت ساخت ورزشگاه در جنت آباد اختصاص داده شده تلاش می نماید .
در جلسه ای که در این خصوص در فرمانداری اردکان برگزار شد فرماندار از شهرداری و اداره اوقاف خواست تا با تفاهم وتوافق برای حل مشکلات این موقوفه وصدور پروانه ساخت اقدام گردد.
در این جلسه توافق شد که شهرداری نسبت به تفکیک وصدور پروانه ساخت ورزشگاه وواحدهای تجاری این زمین اقدام کند و هزینه مازاد بر پذیره نویسی اوقاف که توسط شهرداری صرف می شود توسط اداره تربیت بدنی پرداخت شود .
...............
بمناسبت روز ارتباطات وفن آوری ارتباطات رییس مخابرات اردکان به اتفاق مسئولین واحدهای مختلف این اداره مسائل مربوط به وضعیت ارتباطی شهرستان را با فرماندار در میان گذاشتند.
در این نشست که به همت روابط عمومی مخابرات در دفتر فرماندار برگزار شد مهندس حاتمی گزارش عملکرد یکساله مخابرات را در زمینه های تلفن همراه تلفن ثابت،ارتباطات روستایی و...به فرماندار ارائه نمود.
..................
امام جمعه اردکان در دیدار با کارکنان هلال احمر اردکان خدمت در هلال احمر را یک اقدام الهی عنوان کرد .
حجت الاسلام دیداری در این دیدار که بمناسبت هفته هلال احمر برگزار شد افزود:هلال احمر در راستای فعالیتهای بشر دوستانه گام برمی داردکه مورد تاکید وسفارش شرع مقدس اسلام است .
امام جمعه اردکان فعالیتهای شبانه روی و خیرانه هلال احمر را شایسته ودر خور تقدیر دانست و گفت :هرکجا که شاهد حوادث غیر مترقبه هستیم هلال احمر جز اولین ارگانهایی است که در راه نجات جان انسانها اقدام می نماید .
ذر این دیدار شجاع الدینی رییس هلال احمر شهرستان نیز در گزارشی گفت :در حال حاضر بیش از 6هزار نفر از مردم اردکان در صد شاخه امداد رسانی جوانان و داوطلبان ساماندهی شده اند .