سامانه ارتباط مجازی مستقیم با فرماندار اردکان راه‌اندازی شد

ارتباط بی واسطه مردم با فرماندار اردکان

2023 02 18
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان، هم‌زمان با ۲۷رجب، مبعث رسول اکرم (ص) سامانه ارتباط مجازی مستقیم با فرماندار اردکان راه‌اندازی می‌شود. گفتنی است این سامانه با هدف پی‌گیری مشکلات و شکایات مردمی به صورت غیر حضوری و مستقیم با فرماندار شهرستان اردکان راه‌اندازی خواهد شد و همشهریان محترم می‌توانند از طریق پیام رسان ایتا و با شماره ۰۹۳۵۳۳۶۳۳۸۹...

بازدید مسئولین شهرستان از کشتارگاه دام

2023 02 16
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان، صبح روز گذشته رضایی معاون فرماندار اردکان، دشتکیان دادستان شهرستان، رئیس شبکه دامپزشکی‌،محیط زیست، تعزیرات و نماینده بهداشت ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف کشتارگاه، نواقص بهداشتی و زیرساختی را به مسئول کشتارگاه بصورت جدی متذکر شدند تا مشکلات در اسرع وقت رفع گرد

بخش ارتباط با ما داخل فوتر

2022 11 28

بازدید معاون فرماندار از روستاهای انجیرآوند و توت

2022 10 10
✍ رضایی معاون عمرانی فرماندار اردکان ضمن بازدید میدانی از اقدامات انجام‌شده، بر آمادگی دستگاه‌ها برای خدمت‌رسانی به مردم در ایام پایانی ماه صفر در روستای توت تاکید کرد.  
سرپرست فرمانداری اردکان در چهارمین مجمع سلامت شهرستان:

در بسط و گسترش فرهنگ سلامت کوشا باشیم

2022 10 10
چهارمین مجمع سلامت شهرستان اردکان به ریاست حسین سبزواری سرپرست فرمانداری اردکان برگزار شد.
استاندار یزد پیرو نهضت «جمعه های خدمت رسانی»، با سفر به شهرستان اردکان در روستای حاجی آباد زرین اردکان حضور یافت و ضمن استماع مسائل و مشکلات اهالی این روستا، تصمیمات لازم را اخذ کرد.

سفر استاندار یزد به روستای حاجی آباد زرین

2022 10 07
دکتر مهران فاطمی در جریان دیدار با اهالی روستا حاجی آباد زرین اردکان که با حضور نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه اردکان، فرماندار و جمعی از مسوولین برگزار شد، با اشاره به تقارن سفر به این روستا با روز ملی روستاها و عشایر و تبریک این روز گفت: بنده روستازاده هستم و به روستایی بودن خود افتخار می کنم. وی در ادامه با اشاره به وضعیت نامناسب...
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان اردکان برگزار شد

گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

2022 10 06
به مناسبت هفته نیروی انتظامی و با حضور جمعی از مسئولین شهرستان، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در اردکان برگزار شد.
به مناسبت هفته گردشگری، نشستی با حضور معاون فرماندار، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان، روسای ادارات شهرستان و جمعی از فعالین گردشگری شهرستان اردکان در محل سالن شهید حنیف فرمانداری تشکیل شد.

نشست فعالین گردشگری شهرستان اردکان

2022 10 02
رضا رضایی در نشست فعالین گردشگری شهرستان اردکان با اشاره به پیشینه تاریخی و فرهنگی این شهرستان، گفت: ما با این همه آثار تاریخی و فرهنگی که داریم متأسفانه در زمینه معرفی جاذبه‌های گردشگری و جذب توریست آن‌چنان موفق نبوده‌ایم. معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان اردکان با بیان اینکه لازم است ظرفیت‌های گردشگری این شهرستان به خوبی معرفی شود، افزود:...
طی حکمی از سوی وزیر کشور، حسین سبزواری به سمت فرماندار شهرستان اردکان منصوب شد.

انتصاب حسین سبزواری به سمت فرماندار شهرستان اردکان

2022 10 02
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، دکتر احمد وحیدی طی حکمی، حسین سبزواری برای مدت چهار سال به سمت فرماندار شهرستان اردکان منصوب کرد.
بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از پروژه نهضت ملی مسکن شهر اردکان

سفر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به شهرستان اردکان

2022 10 01
ابوالحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با همراهی سرپرست فرمانداری شهرستان اردکان، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مدیرکل راه و شهرسازی استان، مدیرکل دفترفنی استانداری و جمعی از مسئولان شهرستانی از پروژه نهضت ملی مسکن در شهر اردکان بازدید و در جریان آخرین پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت. معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در این...
سرپرست فرمانداری اردکان گفت: با توجه به گستردگی این شهرستان، با همکاری کتابخانه‌های عمومی آمادگی داریم که خودرویی سیار به منظور خدمات مطالعه‌ای و کتاب را به شهروندان ارائه دهیم .

راه اندازی کتابخانه سیار دراردکان ضروری است

2022 10 01
✍️حسین سبزواری در نشست مشترک انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردکان با حضور مدیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان یزد افزود: این طرح به منظور ترویج فرهنگ اجتماعی مطالعه در جامعه به ویژه نسل کودک و نوجوان و مناطق کم برخوردار اجرایی می شود.  وی اضافه کرد:فضای کتاب و کتابخوانی و سواد آموزشی درشهرستان اردکان رضایت بخش نیست  سرپرست فرمانداری اردکان...
پروژه ۲۵۶ واحدی مسکن ملی اردکان ۶۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است

پیشرفت فیزیکی پروژه ۲۵۶ واحدی مسکن ملی اردکان

2022 10 01
سرپرست فرمانداری اردکان : ✅پروژه ۲۵۶ واحدی مسکن ملی اردکان ۶۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است ✍️حسین سبزواری در نشست شورای مسکن شهرستان اردکان با حضور مدیر کل بنیاد مسکن با بیان اینکه توسعه مسکن ملی یکی از سیاست‌های جدی دولت سیزدهم است گفت:  پروژه ۲۵۶ واحدی مسکن ملی اردکان ۶۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته، امیدواریم تا پایان سال به متقاضیان تحویل داده شود . ...
نشست بررسی مسائل و مشکلات زنان در شهرستان اردکان برگزار شد

نشست بررسی مسائل و مشکلات زنان در شهرستان اردکان برگزار شد

2022 09 29
✍نشست بررسی مسائل و مشکلات زنان با حضور سرکار خانم مریم مجتهدزاده رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های مشارکت بانوان در دفاع مقدس با حضور فاطمه علمداری موسس و مجری طرح گفتمان جهانی فاطمی، حسینی مطلق مدیرکل دفترامور زنان و خانواده استانداری و کرمانیان معاون سیاسی فرمانداری اردکان، نخبگان و فعالان بانوی شهرستان اردکان در محل گنجینه ایثار و شهادت برگزار شد.

دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با سرپرست فرمانداری اردکان

2022 09 29
✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان"محمدمحسن رفیعی" مدیرکل جدید کتابخانه‌های عمومی استان یزد با حضور در دفتر فرماندار با "حسین سبزواری"سرپرست فرمانداری اردکان دیدار و گفت‌وگو کرد.

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در فرمانداری اردکان با سخنرانی و روایت‌گری "حاج جوادابویی"

2022 09 29
به‌مناسبت هفته دفاع مقدس، مراسم روایت رشادت‌های ایثارگران و شهدای دفاع مقدس با حضور کارکنان فرمانداری و چندتن از رؤسای پایگاه‌های اداری و کارمندی شهرستان در سالن شهید حنیف فرمانداری اردکان برگزار شد.

دیدار جمعی از مسئولین شهرستان با فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج اردکان جهت گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس

2022 09 26
شرکت کنندگان در این برنامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان بر تدام راه شهدا در راستای حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی تأکید کردند.
دیدار جمعی از مسئولین شهرستان با فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج اردکان جهت گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس

گرامیداشت هفته دفاع مقدس

2022 09 25
🔹 شرکت کنندگان در این برنامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان بر تدام راه شهدا در راستای حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی تأکید کردند.  

عیادت مسئولین استان و شهرستان اردکان از پرسنل یگان ویژه نیروی انتظامی

2022 09 25
در راستای حمایت از زحمات و تلاش‌های پرسنل جان برکف فراجا، جمعی از مسئولین شهرستان اردکان و استان یزد با یکی از پرسنل یگان ویژه نیروی انتظامی که در جریان اغتشاشات اخیر دچار سانحه شده بود، عیادت کردند. شرکت کنندگان در این برنامه ضمن محکوم کردن اقدامات اغتشاشگران بر حمایت همه جانبه از نیروی انتظامی جهت برقراری نظم و امنیت در جامعه تأکید کردند.
عیادت مسئولین استان و شهرستان اردکان از پرسنل یگان ویژه نیروی انتظامی

عیادت مسئولین از پرسنل یگان ویژه نیروی انتظامی

2022 09 24
▫️در راستای حمایت از زحمات و تلاش‌های پرسنل جان برکف فراجا، جمعی از مسئولین شهرستان اردکان و استان یزد با یکی از پرسنل یگان ویژه نیروی انتظامی که در جریان اغتشاشات اخیر دچار سانحه شده بود، عیادت کردند. شرکت کنندگان در این برنامه ضمن محکوم کردن اقدامات اغتشاشگران بر حمایت همه جانبه از نیروی انتظامی جهت برقراری نظم و امنیت در جامعه تأکید کردند.
مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان یزد با حضور در فرمانداری شهرستان اردکان با "دکتر دشتی" نماینده مردم اردکان درمجلس شورای اسلامی و"حسین سبزواری" سرپرست فرمانداری اردکان دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

✅روستای توت پتاسیل روستای نمونه زیارتی در کشور را دارد

2022 09 24
نماینده مردم اردکان و  رئیس فراکسیون گردشگری و زیارتی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روستای توت پتانسیل روستای نمونه زیارتی در کشور را دارد گفت: به منظور جذب گردشگر خارجی، داخلی و نشاط مردم، روستای سیاحتی و زیارتی در نزدیکی روستای توت این شهرستان بنا می‌شود. محمدرضا دشتی اردکانی در نشستی با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد و سرپرست...