فرماندار اردکان در آستانه بازگشایی مدارس اعلام کرد:

آغاز واکسیناسیون افراد ۱۸ سال و بالاتر در شهرستان اردکان

2021 09 19
رئیس شورای منطقه‌ای آموزش‌وپرورش شهرستان گفت: مدارس شهرستان آمادگی کامل برای آغاز سال‌تحصیلی به‌صورت حضوری یا غیرحضوری را دارند و درصورت تصمیم ملی برای آموزش ترکیبی حضوری و مجازی نیز زیرساخت‌ها فراهم شده است.
حضور فرماندار اردکان در بخش عقدا

بازدید از پروژه‌ها، دیدار با مردم و  نشست با مسئولان محلی بخش عقدا

2021 09 17
فرماندار اردکان با حضور در بخش عقدا، از روند پیش‌رفت چند پروژه در این بخش بازدید و ضمن گفت‌وگو با مردم و مسئولان محلی، در نشستی با حضور رؤسای شوراها، مشکلات روستاهای بخش را بررسی و دستور رسیدگی به آن‌ها را صادر کرد.
فرماندار اردکان در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس

حرکت شهدا در دفاع مقدس امتداد مسیری بود که امام حسین(ع) ترسیم کرد

2021 09 13
مصطفی پوردهقان‌اردکان با بیان این‌که فرهنگ جامعه با الگوگیری از سیره شهدا اصلاح و مترقی می‌شود؛ افزود: هفته دفاع مقدس فرصت ارزشمندی برای بزرگداشت مقام شامخ شهدا و جانبازان و تشریح فداکاری‌های آن‌ها برای حفظ نظام و سرزمین است.
فرماندار اردکان در مراسم معارفه رئیس جدید راه و شهرسازی

در حوزه زمین و مسکن شهرستان اردکان نیاز به تلاش و پی‌گیری مضاعف داریم

2021 09 12
فرماندار اردکان اظهار داشت: برای توسعه شهر اردکان که بیش از ۸۵ درصد از جمعیت شهرستان را در برمی‌گیرد؛ طرح الحاق ۶۷ هکتار از اراضی در قسمت‌های شرقی و غربی اردکان مطرح‌شده که انتظار می‌رود مورد موافقت قرار گیرد.
فرماندار اردکان خبر داد:

کاهش محسوس تصادف درون‌شهری در پی اجرای مصوبات شورای ترافیک شهرستان

2021 09 05
پوردهقان‌اردکان با اشاره به کاهش محسوس آمار تصادفات درون شهری اردکان در پی اجرای مصوبات شورای ترافیک افزود: باید مدیریت هماهنگ در کنترل ترافیک بین دستگاه‌های اجرایی وجود داشته باشد و مسئولیت عدم اجرای مصوبات توسط هریک از دستگاه‌های مسئول، بر عهده آن دستگاه است.
فرماندار و رئیس شورای تأمین شهرستان اردکان:

تسریع در ایجاد پاسگاه‌های پلیس برای تأمین امنیت جاده‌های برون‌شهری ضروری است

2021 09 04
وی در این بازدید که با حضور سردار بهدانی‌فرد فرمانده انتظامی استان صورت گرفت؛ با تأکید مجدد بر لزوم ایجاد پاسگاه‌های پلیس در مناطق و جاده‌های کویری شهرستان گفت: رشد چشم‌گیر جمعیت، اهمیت برقراری امنیت را در شهرستان مضاعف و فشار بر پرسنل ناجا را دوچندان می‌کند.
فرماندار اردکان خبر داد:

تصویب بیش از ۱۶میلیارد تومان برای آموزش‌وپرورش از محل اعتبارات تملک دارایی در جهت تکمیل پروژه‌های خیری آموزشی

2021 09 03
فرماندار اردکان در نشست شورای منطقه‌ای آموزش و پرورش شهرستان گفت: بیش از ۱۶۰ میلیارد ریال برای بخش آموزش و پرورش از محل اعتبارات تملک دارایی در جهت تکمیل پروژه‌های خیری آموزشی تصویب شده است.
صبح امروز برگزار شد:

برگزاری جلسه ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه در شهرستان اردکان

2021 09 02
در این نشست که به میزبانی شهرستان اردکان و در مرکز تحقیقات سالمندی برگزار شد؛ مشکلات برخی واحدهای صنعتی شهرستان بررسی و با اخذ نظرات کارشناسی و اداری در خصوص آن‌ها تصمیم‌گیری شد.
به‌مناسبت هفته دولت انجام شد:

دیدار مسئولان قضایی شهرستان با فرماندار اردکان

2021 08 31
فرماندار اردکان در این نشست ضمن قدردانی از تعامل و همراهی دستگاه قضایی در حل مشکلات شهرستان گفت: مردم، همه قوا را به‌عنوان مجموعه حاکمیت می‌شناسند و موفقیت هریک از قوا در گره‌گشایی از کار مردم، توفیق حاکمیت تلقی می‌شود.
مراسم تحلیف شورای ششم شهرستان برگزار شد

انتخاب اعضای هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهرستان اردکان

2021 08 31
در پایان این رأی‌گیری حسن رضاپور میرصالح به‌عنوان رئیس، اسمعیل حیدرملک به‌عنوان نایب‌رئیس و احمد فرهمندکیا به‌عنوان منشی انتخاب شدند. همچنین حسن رضاپور میرصالح به‌عنوان نماینده شورای اسلامی شهرستان اردکان در شورای عالی استان یزد با رأی مخفی و اکثریت نسبی انتخاب شد.
به‌مناسبت هفته دولت انجام شد:

عیادت مسئولان شهرستان اردکان از خانواده‌های شهیدان «حسین پایدار» و «علی عبدالکریمی»

2021 08 30
هم‌زمان با هفته دولت و به‌منظور تکریم و تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان با حضور در منزل شهیدان پایدار و عبدالکریمی با خانواده‌های آنان دیدار و گفت‌وگو و از صبوری و ایثار آنان قدردانی کردند.
به‌مناسبت هفته دولت انجام شد:

دیدار فرمانده و پرسنل ارشد نیروی انتظامی شهرستان با فرماندار اردکان

2021 08 29
فرماندار اردکان در این نشست گفت: توسعه صنعتی بدون فراهم‌کردن پیش‌نیازهای زیرساختی موجب رشد برخی جرائم شده و نیروی انتظامی باید با همکاری همه ارگان‌ها آگاهی‌بخشی و آموزش همگانی به‌منظور جلوگیری از وقوع جرائم را در دستور کار قرار دهد.
به‌مناسبت روز کارمند و هفته دولت برگزار شد:

درس اخلاق امام‌جمعه اردکان ویژه مدیران و رؤسای ادارات شهرستان

2021 08 28
درس اخلاق ویژه مدیران و رؤسای ادارات شهرستان اردکان به‌مناسبت روز کارمند و هفته دولت با سخنرانی امام‌جمعه اردکان برگزار شد.

پیام تبریک فرماندار اردکان به‌مناسبت هفته دولت و روز کارمند

2021 08 25
مصطفی پوردهقان‌اردکان فرماندار اردکان در پیامی، فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت و از شهیدان رجایی و باهنر به‌عنوان الگوهای مردم‌داری و ایمان یاد کرد.
فرماندار اردکان در شورای ثبت‌احوال:

پایش مستمر جمعیت شهرستان چشم‌اندازی از نیازهای آینده را فراهم می‌کند

2021 08 24
مصطفی پوردهقان‌اردکان افزود: تنها راه شناسایی هویت افراد جامعه؛ آمارهای وقایع حیاتی ثبت‌احوال است که براساس آن می‌توان برنامه‌ریزی‌های کلان را در سطوح حاکمیتی انجام داد.

پیام تبریک فرماندار اردکان به‌مناسبت روز پزشک

2021 08 23
فرماندار اردکان در پیامی به‌مناسبت زادروز پورسینا، ضمن تبریک روز پزشک به پزشکان استان یزد و شهرستان اردکان، از مجاهدت‌های آنان در عرصه‌های درمانی به‌ویژه کرونا تقدیر و از پزشکی استان یزد به‌عنوان یکی از برندهای خوش‌نام استان یاد کرد.

هفتمین کارگروه ویژه بررسی و پی‌گیری تکمیل پروژه پارک کوهستان به ریاست فرماندار اردکان

2021 08 14
صبح امروز مدیران جمعی ادارات شهرستان در نشستی به ریاست فرماندار، پیش‌رفت تکمیل پارک کوهستان اردکان، اقدامات انجام‌شده و موانع پیش‌ِروی طرح را بررسی کردند.
فرماندار اردکان:

نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هیئت‌های عزاداری تشدید می‌شود

2021 08 14
مصطفی پوردهقان‌اردکان با تقدیر از همکاری مردم و قاطبه هیئت‌های عزاداری در رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد ملی کرونا گفت: مردم به‌خوبی نقش خود را در مدیریت کرونا ایفا کرده‌اند و امیدواریم با واکسیناسیون سریع و گسترده و تشدید طرح شهید سلیمانی بتوانیم هرچه سریع‌تر به نقطه مطلوب برسیم.
تشکیل کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اردکان

توزیع بالغ‌بر ۵۲۰ میلیارد ریال اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سال ۱۴۰۰

2021 08 14
جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اردکان به ریاست فرماندار و با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، معاون هماهنگی برنامه و بودجه و کارشناسان سازمان مدیریت در محل سالن اندیشه سازمان و با مشارکت ویدئوکنفرانسی سایر اعضا برگزار و پیشنهاد توزیع اعتبارات عمرانی شهرستان مورد بررسی و به تصویب رسید.
صبح امروز انجام شد:

تکریم و معارفه رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان اردکان

2021 08 11
فرماندار اردکان در این مراسم که به‌منظور تقدیر از خدمات 'شاکر اردکانی' و معارفه 'عظیم‌پور' برگزار شد؛ بر لزوم تسریع در تأیید مجوز مرغداری‌ها تأکید کرد و آمادگی شهرستان را برای همکاری با استان درجهت صنعتی‌شدن کشتارگاه شهر اردکان با توجه به افزایش جمعیت و افزایش تقاضا اعلام نمود.