= بازدید معاون فرماندار اردکان از بافت تاریخی اردکان

2024 03 24
میرحسینی معاون برنامه ریزی فرمانداری اردکان طی بازدید سرزده از خانه تقدیری، ضمن بررسی عملکرد اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در ایام نوروز، از پرسنل و عوامل آن اداره در جهت ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی تقدير و تشکر کرد.

بازدید از محل استقرار نیروهای خدمات‌رسان نوروز ۱۴۰۳ در بخش خرانق

2024 03 23
 میرحسینی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، محمدی بخشدار خرانق، سرگرد روح پرور فرمانده پلیس راه یزد_طبس و هاتفی رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای خرانق در راستای نظارت بر چگونگی ارائه خدمات توسط دستگاه های متولی امر در زمینه خدمات رسانی به مسافرین نوروزی، از ایستگاه سلامت در پلیس راه یزد_طبس بازدید نمودند.

برگزاری جلسه شورای راهبردی کاهش تصادفات استان ویژه ایام نوروز ۱۴۰۳

2024 03 22
جلسه شورای راهبردی کاهش تصادفات نوروزی، ویژه ایام نوروز، صبح امروز (جمعه ۳فروردین‌ماه) به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور ویدئو کنفرانسی معاون امور عمرانی و بخشدار خرانق در محل بخشداری خرانق برگزار گردید.

بازدید میدانی معاون فرماندار از جاده سیل زده حاجی آباد زرین شهرستان اردکان

2024 03 13
 بازدید میرحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اردکان و رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اردکان از جاده حاجی آباد که بر اثر بارش‌های شب گذشته دچار خرابی و آسیب شده است.

بازدید معاون فرماندار از جاده اختصاصی چادرملو

2024 03 12
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، میرحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اردکان از جاده (اختصاصی) منتهی به چادرملو که بر اثر بارندگی مسدود شده بود بازدید بعمل آورد. گفتنی است در پی بارش‌های اخیر و جاری شدن سیلاب، این جاده مسدود و امکان تردد وجود نداشت و با حضور و اقدامات مجموعه صنایع موجود در منطقه، جاده بازگشایی شد.

برگزاری جلسه کمیسیون نظارت شهرستان اردکان

2024 03 11
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان؛ جلسه کمیسیون نظارت شهرستان اردکان با حضور معاون برنامه ریزی فرمانداری در اداره صمت برگزار شد. در این جلسه پیرامون مشکلات اصناف و بازاریان و مباحثی در خصوص پیش‌بینی بودجه اتاق اصناف برای سال ۱۴۰۳, انتخابات اتحادیه‌ها، حق عضویت رسته‌های صنفی، نرخنامه صنوف خشکشویی و قالیشویی و افزایش توانمدی کارکنان اتاق اصناف...

 نشست کار گروه انرژی و سایبری شورای پدافند غیر عامل در مدیریت توزیع برق شهرستان اردکان برگزار شد

2024 03 10
این نشست با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با هدف ارتقاء سطح امنیت و کاهش حداکثری آسیب پذیری در بخش انرژی و حملات احتمالی سایبری و اقدامات خرابکارانه در مدیریت توزیع برق شهرستان اردکان برگزار شد.

برگزاری سومین نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان اردکان

2024 03 09
فرماندار اردکان با بیان اینکه باید از ظرفیت نوروز برای معرفی و توسعه شهرستان استفاده کرد، بر لزوم رعایت شئونات ماه مبارک رمضان در ایام نوروز تاکید کرد. ✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، سومین نشست ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان ویژه نوروز ۱۴۰۳ به ریاست "حسین سبزواری" فرماندار اردکان و با حضور رؤسا و اعضای کمیته‌ها در سالن شهید حنیف فرمانداری...
آغاز ماه دوم طرح فجرانه کالابرگ ‌الکترونیکی همراه با جلسه آموزشی ویژه واحدهای صنفی در شهرستان اردکان 

برگزاری جلسه آموزشی اجرای مرحله دوم طرح فجرانه ویژه واحدهای صنفی در شهرستان اردکان

2024 03 09
    به گزارش روابط فرمانداری اردکان، صبح امروز با حضور معاون فرماندار اردکان و روسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صمت در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه اردکان نشست آموزشی برای نحوه اجرای صحیح طرح کالابرگ و مرحله دوم فجرانه تشکیل گردید. در این نشست زینل پور زینل مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نکات لازم را به واحدهای صنفی مشمول...
در ادامه پایش از واحدهای صنعتی;

بازدید از سه واحد فولادی در طرح پایش واحدهای آلاینده در اردکان

2024 03 06
بازدید از سه واحد فولادی با حضور رئیس دادگاه بخش عقدا، نماینده فرماندار و روسای ادارات آب منطقه‌ای، محیط زیست و کارشناسان اداره کار و صمت
— 10 آیتم به ازای صفحه
نمایش ۱ - ۱۰ از ۷۴ نتیجه