هادی مقیمی فرماندار اردکان در پیامی به مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان، ضمن دعوت از آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی این روز بزرگ، اظهار امیدواری کرد دانش‌آموزان و دانشجویان همچون گذشته در راه مبارزه با استکبار پیشگام و پیشرو باشند.
 
متن پیام فرماندار اردکان بدین شرح است:
 
به‌نام خدا
 
یوم‌الله ۱۳ آبان نماد استکبارستیزی، آزاداندیشی، غیرت انقلابی و تسلیم‌ناپذیری ملت عزیز و آگاه ایران به‌ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان در برابر توطئه و استکبار است.
 
این روز که یادآور حوادثی تعیین‌کننده و سرنوشت‌ساز در تاریخ انقلاب اسلامی است؛ فرصت مناسبی برای دشمن‌شناسی، بازاندیشی در هویت انقلاب اسلامی و اعلام هم‌بستگی همه مردم ایران در برابر استکبار در همه ابعاد و زمینه‌هاست.
 
هم‌زمانی سه رویداد مهم تبعید معمار کبیر انقلاب، تسخیر لانه جاسوسی و شهادت دانش‌آموزان بی‌گناه و حقیقت‌جو به‌دست رژیم وابسته؛ از ۱۳ آبان یک روز فراموش‌نشدنی و به تعبیر امام خمینی‌ره انقلاب دوم ساخته است.
 
این‌جانب ضمن پاس‌داشت رشادت‌های شهدای گران‌قدر، این روز بزرگ را گرامی داشته و با دعوت از مردم شریف و انقلابی شهرستان اردکان برای حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان، امیدوارم دانش‌آموزان و دانشجویان عزیز همواره و همچون گذشته در راه آزاداندیشی و مقابله با سلطه‌خواهی پیشگام و پیشرو باشند.
 
هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان
۱۲ آبان ۱۳۹۶
 
گفتنی است راهپیمایی ۱۳ آبان سال ۹۶ روز شنبه ساعت ۸.۳۰ از محل مسجد کوشکنو اردکان آغاز و تا مصلای امام خمینی‌ره ادامه دارد.