به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد؛ سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت فرماندار اردکان پیام تبریکی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان متن این پیام بدین شرح است:
 
به نام خدا
خرداد عزیز در تاریخ پرافتخار و پرفراز و نشیب نظام و انقلاب و کشور ما، ماه حماسه و افتخارآفرینی و مملو از رخدادهایی است که هریک چون نگینی در تقویم ما می‌درخشد.
 
سوم خرداد، روز حماسه و عشق و دلدادگی به میهن عزیز اسلامی و یادآور حماسه فتح خرمشهر و یادمان دلامردی‌های بزرگ‌مردان و زنان غیور کشورمان ایران است.
 
آزادسازی خرمشهر در عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس، نقطه عطفی در سال‌های دفاع مقدس است و به‌حق و درستی به نام روز ملی مقاومت نام‌گذاری شده تا یاد رزمندگان، شهدا و فرزندان قهرمان این سرزمین را همواره و همیشه در تاریخ کشورمان به نیکی و سربلندی زنده نگهداریم و مجاهدت‌های رزم‌آوران و بسیجیان فداکار را که برای دفاع از حیثیت و شرف و ناموس این آب و خاک جانانه جنگیدند به خاطر آوریم.
 
این‌جانب سالروز این حماسه تاریخی و نصر عظیم الهی را به همه رزمندگان جان‌برکف ایران اسلامی و به‌ویژه خانواده‌های معظم آزادگان، ایثارگران، جانبازان و شهدای شهرستان اردکان تبریک عرض نموده و امیدوارم همه ما بتوانیم در مسیر پاسداشت دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در سایه رهبری و هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری و خدمتگزاری به مردم شریف ایران بیش از پیش موفق باشیم.
 
هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان