با حضور مسئولان استان و شهرستان برگزار شد

صبح امروز با حضور فرماندار اردکان، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد، اعضای شورای اسلامی شهر احمدآباد و کارمندان شهرداری این شهر مراسم معارفه شهردار احمدآباد برگزار شد.

 

فرماندار اردکان در این مراسم، «حمیدتقوی» را یکی از شهرداران موفق شهرستان در دوره چهارم شورای اسلامی شهر خواند و افزود: اعضای شورای اسلامی شهر احمدآباد در دوره چهارم با انتخاب مهندس تقوی در مسیر عقلانیت و کارشناسی فعالیت بسیار مطلوبی را داشتند که رضایت مردم و اهالی احمدآباد از این موضوع حکایت دارد.

 

وی افزود: شورای اسلامی شهر احمدآباد در این دوره نیز با ابقای مهندس تقوی بعنوان یک شهردار اثربخش، نشان دادند که ادامه دهنده این مسیر هستند و مدیر کاردانی را برای شهرداری احمدآباد انتخاب کردند.

 

«هادی مقیمی» با تشکر از تلاش شورای چهارم و شهردار شهراحمدآباد تصریح کرد: شهر احمدآباد زادگاه عالمان بزرگ و مردمان پرتلاشی است که در استان یزد به شهر تلاش و کوشش شهره است، و پیشرفت‌های حاصله در این مدت نیز برآمده از همت و تلاش شهردار و مشارکت مردم این شهر بوده است که امیداریم با ابقای جناب آقای تقوی شاهد ادامه این پیشرفت‌ها باشیم.

 

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد نیز با اشاره به معارفه سیزدهمین شهردار استان در احمدآباد، خاطرنشان کرد: شورای پنجم احمدآباد با بازنگری به اقدامات و کارهای انجام شده توسط شهردارمنتخب شورای چهارم، با آینده‌نگری و بررسی‌های صورت گرفته دوباره شهردار قبلی را برای شهرداری احمد آباد انتخاب کرده که این امر از ایجاد وقفه در خدمت رسانی به مردم شریف احمدآباد خواهد کاست.

 

«محمود شاکری شمسی» با اشاره به اینکه شورا محل تضارب آرا و رسیدن به یک هدف مشخص به شمار می‌رود افزود: شوراها باید با همدلی و همراهی اعضا و بر مبنای قانون با هدف رسیدن به رفاه حال شهروندان با شهرداری همکاری لازم را داشته باشند.

 

وی با عنوان این مطلب که رویکرد شوراها باید در مسیر توجه به خواست مردم و تاکید بر ارزش‌های عمومی قرار گیرد خاطرنشان کرد: وسعت نظر داشتن و اولویت بخشیدن به منافع مردم از اصلی‌ترین رویکردهای شوراها به شمار می‌رود که خوشبختانه شورا و شهردار احمدآباد با جلب رضایت مردم به این مهم دست یافته‌اند.

 

در ادامه حکم «حمید تقوی» به عنوان شهردار احمدآباد در دوره پنجم شورای اسلامی شهر به وی اعطا شد.