دهه کرامت مبارکباد
 .

 طلوع خورشيد ولايت و تجلي غدير

آنان كه خاك را به نظر كيميا كنند                                                                       آيا بود كه گوشة چشمي به ما كنند
 

 تقارن تلألو خورشد درخشان ميلاد حضرت علي ابن موسي الرضا (ع) با نسيم روح افزاي حضور ولايت در شهر خون و قيام ، موهبتي الهي و برگ زرين ديگري است بر تاريخ پر افتخار شهر ولايت مدار قم . خلق صحنه هاي عشق دار از علاقه قلبي ميان مراد و مريد در مراسم استقبال از رهبر فرزانه حاكي از جايگاه رفيع نايب امام زمان (عج) در جامعه ولايي و وفاق امام و امت ، تجلي غدير در صدر اسلام در ام القراي تشيع بود .
رجاي واثق دارد حضور ولي امر مسلمين حضرت آيت ا... خامنه اي « زيد عزه » منشاء خيرات و بركات زايدالوصف نه تنها براي مردم شريف قم بلكه ثمرات آن متوجه آحاد ملت عزيز ايران خواهد بود .
بي شك اين سفر معنوي بسترساز نقش آفريني بيشتر حوزه و روحانيت معزز بوده و زمينه استحكام وحدت جدايي نا پذير ولايت فقيه و مرجعيت معظم شيعه را در ابعاد مختلف فرهنگي ، سياسي ، علمي و اجتماعي فراهم نموده و موجبات يأس و نااميدي بدخواهان و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي و اسلام و مسلمين و خشم استكبار جهاني را خواهد شد . توفيق عمل به فرامين و منويات معظم له و حركت در مسير ولايت را براي همگان خواستاريم .