با حضور نماینده مردم اردکان و مسئولان در محلات
 
در جمع مردم وبرای بررسی مشکلات محله کوشکنو اردکان ، با حضور جمعی از مدیران کل استان و مسئولان شهرستان؛
تابش: عظمت انقلاب مدیون حضور گسترده مردم در عرصه های مختلف و نقش بی بدیل امام (ره) است
 
محرومین و فقرا باید در کانون توجه مسئولان کشور در برنامه ریزیها باشند
با بکارگیری نیروهای خبره،صاحب فکر و بهره گیری از ظرفیت بالقوه موجود باید در جهت توسعه و تعالی بیش از پیش اردکان بکوشیم
سعی من این است که در یک محیط آرام و با تعامل با مسئولان کشوری و استانی نسبت به پیگیری امور اقدام کنم
به انجام وظیفه در مدار تدبیر ،عقلانیت و اخلاق اعتقاد دارم و از یک وجب خاک اردکان هم نخواهم گذشت
 خط قرمز من منافع مشروع مردم شهرستان اردکان است
پیرو دعوت نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی برای حل مشکلات موجود در سطح محلات شهرستان اردکان،جلسه ای با حضور محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان ،جمعی از مدیران کل استان،فرماندار ومسئولان ادارات مختلف شهرستان اردکان برای بررسی و حل مشکلات محله کوشکنو اردکان برگزار شد.
در ابتدای این نشست که با حضور جمع کثیری از مردم ودر مسجد کوشکنو برگزار شد ، نماینده مردم اردکان در سخنانی اظهار داشت: برگزاری چنین جلساتی فرصت مناسبی است تا مسئولان ضمن برشمردن اقدامات صورت گرفته در حوزه کاری خود، از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گیرند و پاسخگو باشند.
وی با بیان اینکه در همین راستا ، بررسی و حل مشکلات بخشهای مختلف شهرستان اردکان نیز در حال انجام است افزود:تاکنون در بخش خرانق، شهراحمدآباد و روستای ترک آباد بررسی مشکلات موجود با حضور معاون استاندار،جمعی از مدیران کل استان و مسئولان شهرستان انجام گرفته است . این امر می تواند به عنوان اقدامی موثر در جهت حل معضلات مهم وپیشرفت روز افزون این بخشها قلمداد گردد که در همین راستا و با     برنامه ریزی صورت گرفته ،این جلسات در شهر عقدا نیز برگزار خواهد شد.
تابش همچنین در بخشی از سخنان خود به نقش مردم در انقلاب اسلامی ایران اشاره و تصریح کرد: عظمت انقلاب مدیون حضور گسترده مردم در عرصه های مختلف و نقش بی بدیل امام (ره) است و مسئولان نیز باید بدانند که در مقابل تمامی مردم مسئولند و در اولویت برنامه ریزیها باید اقتصاد اقشار مستضعف و خانواده شهدا مدنظر قرار گیرد د و همواره به خواستها و مطالبات آنان توجه لازم مبذول گردد . مردم نیز باید در همه حال بر عملکرد مسئولان نظارت کنند و نسبت به پیشرفت و اعتلای کشور و شهر خود احساس مسئولیت نمایند.
نماینده مردم اردکان در ادامه افزود:قصد داشتم طبق روال گذشته همه ساله به ارائه گزارش کارها و پیگیریهای صورت گرفته در نماز جمعه بپردازم که از طرف مسئولان برگزاری نماز جمعه ،صدور بخشنامه ای مبنی بر ممنوعیت صحبت مسئولان بین دو نماز ، باعث شد این مهم صورت نگیرد و گفتم در جایگاهی که موسس آن مرحوم پدربزرگم آیت ا.. خاتمی بوده با اینگونه اعمال محدودیتها سخن نگفتن محترمانه تر است.و از مرکز سیاستگزاری ائمه جمعه نیز انتظار دارم تصمیماتشان در همه جا یکسان اجرا شود. البته سعی می کنم تا بصورت مداوم از طریق رسانه های جمعی و حضور در جمع صمیمی مردم این گزارشات را ارائه نمایم.
تابش همچنین به روند رو به رشد شهرستان اردکان در ابعاد مختلف اشاره کرد و از تمام دلسوزان اردکان خواست تا با بکارگیری نیروهای خبره،صاحب فکر و بهره گیری از ظرفیت بالقوه و بالفعل آنان در جهت توسعه و تعالی بیش از پیش اردکان بکوشند و از "موسسه هم اندیشی و تعالی اردکان برتر(مهتاب)"به عنوان بستری مناسب برای شکوفایی ایده های نو یاد کرد و افزود: این سازمان مردم نهاد می تواند نقش موثری در تدوین و پیشبرد برنامه های توسعه بلند مدت و کوتاه مدت اردکان داشته باشد.
نماینده مردم اردکان روند سرمایه گذاری در این شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد و با بیان برخی از موارد انجام گرفته گفت:با وجود صنایع بزرگ معدنی و صنعتی،همچنین راه اندازی دو واحد فولاد در شهرستان و اخذ مجوز سومین واحد تولید فولاد با ظرفیت یک میلیون تن ، در آینده ای نزدیک اردکان به عنوان سومین قطب فولاد کشور پس از استانهای اصفهان و خوزستان مطرح می شودکه این مهم در سایه پیگیری و تدبیرهای صورت گرفته و حمایت دولتهای مختلف انجام شده است که جای قدردانی از همه آنها دارد.
محمدرضا تابش در بخش دیگری از سخنان خود به کارهای عمرانی صورت گرفته در سطح شهرستان اردکان اشاره کرد و اظهار داشت خوشبختانه با پیگیریهای صورت گرفته و همت مسئولان و تاثیرات اقتصادی ناشی از افتتاح پروژه ها درآمدهای شهرداری اردکان از 200 میلیون تومان در چند سال گذشته به 3 میلیارد تومان افزایش یافته که این امر لزوم برنامه ریزی هدفمند جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم پرافتخار اردکان را بیش از پیش نمایانگر می سازد.
نماینده مردم اردکان همچنین ضمن ارائه توضیحاتی در رابطه با برخی پروژه های در دست پیگیری از جمله احداث یک واحد پتروشیمی و صنایع پائین دستی آن،احداث دانشگاه دخترانه حضرت خدیجه(س) و منطقه ویژه فولاد به بحث محدوده اردکان و میبد اشاره کرد و گفت:روش و منش هر کس برای پیگیری امور فرق می کند.سعی من بر این است که در یک محیط آرام و با تعامل با مسئولان کشوری و استانی نسبت به پیگیری امور اقدام کنم و ثمره این کار جذب حدود 3 هزار میلیارد تومان سرمایه در سطح شهرستان و اجرای پروژه های صنعتی و عمرانی زیادی است که آبادانی شهر و رفاه مردم را در پی خواهد داشت.
محمدرضا تابش ادامه داد: من به انجام وظیفه در مدار تدبیر ،عقلانیت و اخلاق اعتقاد دارم و در مورد محدوده نیز چندین بار در ملاقات، مذاکره و مکاتبات متعدد با وزیر کشور ،استاندار و مسئولان امر لزوم تدبیر و پرهیز از دامن زدن به احساسات پاک مرد این دو شهر را گوشزد کردم.
تابش در عین حال تصریح کرد:بنده از یک وجب خاک اردکان نیزعدول نخواهم کرد و خط قرمز من منافع مشروع مردم شهرستان اردکان است و به هرکس که در این امر کوتاهی و بی تدبیری کند اخطار می دهم   و تمام عواقب و هزینه های بعدی آن متوجه وی خواهد بود.
در ادامه این مراسم یکی از اهالی محله کوشکنو اردکان به نمایندگی از سایرین ،لیستی از مشکلات موجود را ارائه داد که هر یک از مدیران کل حاضر در جلسه -آقایان سیفی،فخری،کمالی-به همراه فرماندار و مسئولان شهرستان به ارائه توضیحاتی در حیطه کاری خود پرداختند و پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ شد.
لازم به توضیح است قرار است جلسات بررسی مشکلات محلات شهرستان اردکان با دعوت از مسئولان مربوطه در سطح استان و شهرستان و با حضو نماینده مردم اردکان در سایر محلات اردکان نیز ادامه یابد.
از نکات قابل توجه این مراسم استقبال زیاد مردم بود که بعضی از حاضران در مراسم بصورت ایستاده به سخنان نماینده و مسئولین گوش می دادند . در آخر نیز مردم از فرصت استفاده کرده و برخی از مشکلات خود را به نماینده خود در میان گذاشتند و تابش نیز طی دستوراتی و در چند مورد با مذاکره تلفنی ،نسبت به حل آنها اقدام کرد