معاون فرماندار اردکان
معاون فرماندار اردکان در مراسم «سپاس مدیر» که با حضور مدیران مقاطع مختلف بخش‌های سه‌گانه شهرستان اردکان برگزار شد از تلاش‌های یک‌ساله آنان در امر تعلیم و تربیت دانش‌آموزان تقدیر کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان مصطفی پوردهقان اردکان با اشاره به نقش حیاتی معلمان و مربیان در تربیت نسل‌ها، از آموزش و پرورش به‌عنوان موتور توسعه‌یافتگی هر جامعه یاد کرد و افزود: با اعتقاد به این موضوع، در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان به آموزش و پرورش نگاه ویژه‌ای شده و از حوزه‌های اولویت‌دار شهرستان تلقی گردیده است.
 
معاون فرماندار اردکان در تشریح این موضوع گفت: امسال با نظر مساعد فرماندار، در بودجه عمرانی شهرستان بیش از ۷۰ میلیارد ریال برای توسعه و تکمیل مدارس و سایر حوزه‌های آموزش و پرورش مصوب شده است.
 
پوردهقان اردکان لزوم ایده‌پردازی معلمان و مدیران را در مشکلات شهرستان یادآور شد و گفت: قشر فرهنگی جامعه می‌توانند کمک شایانی به حل مشکلات و ارائه راهکارها در حوزه‌های مختلف به مسئولان بکنند و باید ارتباط دوسویه فرهنگیان و مسئولان بیش از پیش تقویت شود.
 
وی در پایان از همراهی خیران مدرسه‌ساز در ساخت فضاهای آموزشی تقدیر کرد و اظهار امیدواری نمود این کمک‌ها در سال جدید نیز ادامه یابد.