به مناسبت ۲۲ اسفند؛ روز بزرگداشت شهدا؛ هادی مقیمی فرماندار اردکان پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان متن این پیام بدین شرح است:

 

بسم رب الشهدا و الصدیقین

 

درود بر مردانی که برای پاسداشت غرور ملی این سرزمین از جان گذشتند تا یک وجب از این خاک مقدس مورد تاراج دشمن قرار نگیرد. سلام بر آن مردان و زنانی که پا در رکاب کاروان کربلا نهادند و روحشان شاد آنان که با رشادت‌ها و جسارت‌های مثال‌زدنی ناممکن‌ها را ممکن کردند و درسی از ایمان، عزت نفس، صبر و بردباری روزهای سخت را در تاریخ جاودانه ساختند.

 

امروز در زمزمه اقتدار و عزت ایران اسلامی تو را می‌ستاییم که بر سر آرمانت باقی ماندی و لحظه‌ای از راه رفته بازنگشتی، تو را می‌ستاییم که بر سر عهد و پیمانت با ولی خویش راست قامتانه ایستادی و لبیک گفتی به هل من ناصر پیر جماران و لحظه‌ای قد خمود نکردی تا ایران همیشه قد برافراشته باقی بماند.

 

ضمن گرامیداشت روز شهید و یاد و خاطره دلیران و بزرگ ماندگاران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، بر روح بی‌کران شهدا و امام شهدا درود می‌فرستیم و سر ارادت فرود می‌آوریم به قدر تک‌تک ثانیه‌هایی که فرزندان این مرز پرگهر در امنیت و آرامش، در صحت و سلامت، رشد کردند و بالیدند، افتخار آفریدند و جاودانه شدند.

 

و امروز در شکوه ایران اسلامی هرگز نباید از یاد ببریم حماسه آفرینی و جانفشانی شهدا، جانبازان و ایثارگرانی که در واقع بزرگ‌ترین سرمایه این سرزمین هستند. راهتان جاودانه باد.

 

هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکا
ن