فرماندار اردکان در پیامی فرارسیدن روز کارگر را به کارگران و صنعتگران شهرستان اردکان تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان متن این پیام بدین شرح است:
 
به نام خدا
۱۱ اردی‌بهشت (۱ ماه می) و روز کارگر؛ روز قدردانی از تلاشگرانی است که با ایثار و اعتقاد؛ چرخ‌های توسعه و اقتصاد کشور را به حرکت درمی‌آورند و نقش مهم، اساسی و انکارناپذیری در رشد اقتصادی و تولید کشور دارند.
 
جامعه اسلامی ما وام‌دار و قدردان زحمات قشر شریف و خدمتگزاری است که پیامبر مکرم اسلام (ص) به پاس قدرشناسی بر دستانشان بوسه عشق می‌زند و جایگاه آنان را محترم و بزرگ می‌شمارد.
 
بی‌شک حضور در عرصه خدمت و تلاش در عرصه صنعت نظام مقدس جمهوری اسلامی که امروز بیش از هر زمان دیگر به خدمات کارگران و صنعتگران عزیز نیازمند است٬ مایه مباهات و افتخار است.
 
این‌جانب فرارسیدن این روز را به همه کارگران زحمت‌کش ایران اسلامی و صنعتگران محترم به ویژه کارگران و صنعتگران شریف شهرستان اردکان که چرخ‌های توسعه و سازندگی این آب و خاک به قوت اندیشه و بازوان ایشان می‌چرخد، تبریک عرض نموده٬ در سال اقتصاد مقاومتی٬ تولید و اشتغال توفیق روزافزون آنان را از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم.
 
هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان