پیام فرماندار اردکان بمناسبت هفته دولت

بسم الله الرحمن الرحیم
آغاز هفته دولت و گرامیداشت شهدای ارزشمند انقلاب اسلامی ، شهیدان والامقام شهیدمحمدعلی رجایی و شهیدمحمدجواد باهنر را به همه مردم شریف ، همکاران عزیز در ادارات و نهادها و همه خادمینی که خدمت بی وقفه به مردم در راه کسب رضای الهی را وظیفه خود می دانند تبریک عرض می نمایم.                                    

هر سال در هفته دولت آنچه بیش از پیش نمایان می شود، خدمات یک ساله دستگاه های اجرایی و گزارش این خدمات به مردم که ولی نعمتان اصلی این انقلابند، جزو وظایف دولت است. درخلال چنین گزارشاتی زوایای ناپیدای خدمات گسترده ای عیان می شود که موجب دلگرمی و اعتماد بیش از پیش مردم به دستگاه اجرایی می گردد.

مقام معظم رهبری فرموده اند:«ذخیره معنوی دولتمردان، توکل به خدا و اعتماد به مردم مؤمن و صادق، فداکار، علاقه‏مند به مسئولان، اسلام و قدردان نظام جمهوری اسلامی است.»

هفته دولت، نمادی از وحدت مردم و دولت بعنوان یکی از افتخارات انقلاب اسلامی است، و آنچه در دولت کریمه نهم و دهم غیرقابل انکار است، شدت بخشیدن به خدمت به محرومین و مستضعفین است. محبوبیت آن دوشهید بزرگوار(رجایی و باهنر عزیز)، نیز حاصل رفتار اسلامی و انسانی ایشان بخصوص در برابر قشر زحمتکش و دردمند جامعه بود، چیزی که امروز به وضوح در دولت خدوم دکتر احمدی نژاد قابل مشاهده بوده و دولتمردان همواره بر چنین خدمتی افتخار نموده اند.

امروز پس از گذشت سه دهه از وقوع انقلاب اسلامی، نظام اسلامی و ملت شریف ایران روز به روز سرافرازتر در مقابل همه تهدیدات و تحریم های قدرت های مادی غربی و عوامل داخلی شان، ایستادگی کرده و با پافشاری بر اصول نظام و پایبندی در تبعیّت از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، با امید فراوان به افق متعالی ایران اسلامی چشم دوخته اند.

اینجانب تقارن هفته دولت با ایام ماه مبارک رمضان را به همه مردم شریف به ویژه مدیران و عموم کارگزاران دولت در شهرستان اردکان تبریک عرض کرده و توفیق روز افزون در جهت تداوم خدمت به اسلام و جامعه اسلامی را مسئلت می نمایم.

احمد کمالی فرماندار شهرستان اردکان