در دیدار فرمانده و پرسنل ارشد نیروی انتظامی
به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛ فرمانده و جمعی از پرسنل ارشد نیروی انتظامی شهرستان اردکان با فرماندار دیدار کردند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی در این دیدار گفت: نیروی انتظامی اعتبار و آبروی کشور و عامل اصلی در ایجاد امنیت و آرامش و آسایش کشور است.
 
وی با اشاره به این‌که مدیریت وجود اتباع بیگانه مجاز و غیرمجاز موضوعی دشوار و طاقت‌فرساست؛ از تلاش‌های نیروی انتظامی به‌ویژه در این حوزه تقدیر کرد و گفت: این مهم به‌خوبی مدیریت شده و شاهد افرایش ضریب امنیتی در شهرستان هستیم.
 
فرماندار اردکان با تقدیر از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان، عملکرد این نیرو را در حوزه‌های مختلف مطلوب و رضایت‌بخش ارزیابی کرد و آن‌گاه با اشاره به محدودیت‌های پیش روی آنان گفت: با همه این شرایط و کاستی‌ها، شاهد امنیت پایدار و واکنش سریع در ناهنجاری‌هایی چون سرقت و کشف آن هستیم.
 
فرماندار اردکان صداقت، قابل اعتمادبودن، مسئولیت‌پذیری و حسن برخورد در مواجهه با مردم را جزو ویژگی‌های مأموران انتظامی شهرستان عنوان کرد و گفت: تقویت جنبه‌های فرهنگی و ورود نیروی انتظامی به مباحث آموزشی و فراگیری مباحث اجتماعی و ارتقای امنیت عمومی نوید جامعه‌ای قانون‌گراتر و اخلاقی‌تر را می‌دهد.
 
مقیمی در پایان با اشاره به ضرورت همکاری مردم با مأموران نیروی انتظامی؛ اظهار امیدواری کرد با تعامل و همکاری مطلوب همه دستگاه‌ها وظایف و تکالیف قانونی و سازمانی نیروی انتظامی به نحو مطلوب و شایسته اجرایی شود.