فرماندار اردکان در جلسه شورای اداری شهرستان اردکان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان، هادی مقیمی در آخرین نشست شورای اداری شهرستان انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۹۶ را حائز اهمیت خواند و از آن به عنوان نقطه قوت و امید نظام یاد کرد.

 

فرماندار شهرستان اردکان با اشاره به لزوم همراهی ادارات در همه زمینه‌ها، به ویژه در راستای برگزاری انتخابات سالم و آرام خاطرنشان کرد: در سال ۹۵ دولت تدبیر و امید با توجه به مشکلات مالی از منابع موجود بهره‌وری لازم را داشت و با استفاده صحیح از منابع، بخش مهمی از پروژه‌های نیمه‌تمام را به سرانجام رساند.

 

هادی مقیمی نقش مدیران دستگاه‌های دولتی را در کشور نقشی اساسی و کلیدی در زمینه هدایت منابع خواند و اظهار داشت: فرم‌های دریافت برنامه‌های ۹۶ ادارات شهرستان در بین آن‌ها توزیع شده و تا پنجم فروردین منتظر دریافت این اطلاعات خواهیم بود و طبق برنامه‌ریزی صورت‌گرفته، در ابتدای سال آینده از مدیران موفق و تلاشگر ادارات شهرستان، بعد از بررسی شاخص‌هایی چون پاسخ به مکاتبات، حُسن انجام وظیفه، برخورد با ارباب رجوع و... نیز تجلیل به عمل خواهد آمد.

 

نماینده عالی دولت خاطرنشان کرد: سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۹۵ با عملکرد و همراهی بسیار مناسب مردم و برخی از ادارات انجام پذیرفت که مشارکت دستگاه‌ها در این طرح بسیار ارزشمند و تأثیرگذار بوده است.

 

وی در پایان با تأکید بر اطلاع‌رسانی خدمات دولت و نظام به مردم خاطرنشان کرد: لازم است این اطلاع‌رسانی از طریق مجاری و پایگاه‌های رسمی صورت گیرد تا قابل استناد باشد.

 

حجت‌الاسلام والمسلین سیداسماعیل شاکر نیز در این جلسه مسائل ملی نظام را در رأس امور خواند و اظهار داشت: فراهم کردن زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو وظیفه آحاد مردم بویژه مسئولان ادارات است، اما این موضوع نباید بازیچه جناح‌بندی‌های سیاسی و تصمیمات شخصی افراد شود.

 

امام جمعه اردکان خاطرنشان کرد: همراهی ادارات در راستای برگزاری انتخابات سالم و آرام با ستاد انتخابات و مسئولان امر موضوع مهمی است و امیدواریم رؤسای ادارات تمام تلاش خود را در زمینه برگزاری انتخاباتی پرشور به کار گیرند.

 

وی در پایاین با گلایه از عدم رعایت انصاف توسط برخی رسانه‌ها خاطرنشان کرد: با توجه به باز بودن شرایط اطلاع‌رسانی در فضای مجازی کنونی و قابلیت انتقال هر گونه خبر درست و غلط، از رسانه‌های موجود می‌خواهم تا با رعایت انصاف و اخلاق‌مداری نسبت به انتشار اخبار نهایت دقت و توجه را بکار گیرند.

 

گقتنی است در پایان از کارمندان نمونه ادارات شهرستان با اهداء لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.