فرماندار اردکان اعلام کرد

فرماندار اردکان گفت: در شهر اردکان آقایان سعید ملارحیمی با کد ۱۹۵، حمید حاجی‌اسمعیلی اردکانی با کد ۱۴۶، محمد ابراهیمیان با کد ۱۲۴ و خانم مریم حاجی‌اسمعیلی با کد ۱۴۷ از ادامه رقابت انصراف داده‌اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، هادی مقیمی افزود: در شهر احمدآباد نیز آقای حسین محمدی با کد ۴۲ از انتخابات کناره‌گیری کرده است.

رئیس هیئت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان اردکان با بیان این‌که پس از دریافت کدهای انتخاباتی نامزدها؛ هیچ انصرافی در حوزه انتخابیه شهر عقدا ثبت نشده است؛ گفت: در مجموع از ابتدای ثبت‌نام کاندیداها، انصراف ۸ کاندیدا در شهر اردکان، ۳ کاندیدا در شهر احمدآباد و ۱ کاندیدا در شهر عقدا به ثبت رسیده است.

وی تصریح کرد: پیش از این،‌ آقایان سیدمحمود حسینی‌پور اردکانی فرزند سیدمحمد، غلامحسین عبداللهی، مهدی ناظمی و محمد ابراهیمیان در شهر اردکان، آقایان سیدمحمد موسوی احمدآبادی و جواد جعفری احمدآباد در شهر احمدآباد و آقای مهدی غفاری در شهر عقدا انصراف داده بودند.

گفتنی است در انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای اردکان ۷۳ نامزد شامل ۴۴ نامزد در شهر اردکان، ۱۳ نامزد در شهر احمدآباد و ۱۶ نامزد در شهر عقدا به رقابت خواهند پرداخت.