همزمان با هفته دولت با حضور رضایی معاون توسعه منابع انسانی استاندار

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان اردکان همزمان با هفته دولت و با حضور ، رضایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار ، فرماندار و جمعي ازمسئولين و مدیران استان و شهرستان ، 6 پروژه درشهرستان اردکان افتتاح شد

 "مهندس رضایی" در سفر چند ساعته خود به شهرستان اردکان از مجموع 40 پروژه آماده بهره برداری در شهرستان اردکان 6 پروژه را افتتاح  نمود.
  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار در برنامه افتتاح 11 طرح مخابراتی شهرستان ضمن گرامیداشت ماه مبارک رمضان که هفته دولت نیز با آن مقارن گشته متذکر گردید : از عمده تفاوتهای نظام جمهوری اسلامی با سایر نظامها این است که در این نظام خدمت رسانی به مردم امری مقدس و نوعی عبادت محسوب میگردد. 
 "رضایی" افزود : هفته دولت فرصتی است که مسئولین حسن نیت خودرا در عرصه خدمت به مردم نشان دهند و با ارائه عملکردها موجبات رضا و خشنودی خدا و خلقش را فراهم آورند.
    وی همچنین با اشاره به جایگاه نظام جمهوری اسلامی در دنیا گفت: امروز جایگاه نظام جمهوری اسلامی, رهبری و حکومت اسلامی در همه دنیا تبیین گردیده است و به نوعی دلهای دنیا همه همراه ماست 

    معاون استاندار با اشاره به تلاشهای صورت گرفته دربیش از 3دهه ی پس از انقلاب خصوصا در دولتهای نهم و دهم  خدمات صورت گرفته را مدیون خون بابرکت شهدا و رهبری فرزانه انقلاب دانست و وظیفه کلیه مسئولین را پاسداشت این ارزشها عنوان نمود.
  "رضایی" در ادامه حضور خود در شهرستان اردکان پروژه های: 2 واحد ساختمان پزشکان واقع در بیمارستان ضیایی که یکی با همت خیر ان شهرستان و یکی از مصوبات سفر رییس جمهور ساخته شده ، مرمت و بهسازی بازارچه بازار نو اردکان ، مرمت و بهسازی پارک و آب انبار حاج عزیز ا... و محوطه سازی آن واقع در شریف آباد ، سالن ورزشی چند منظوره غدیر آموزش و پرورش را افتتاح و هچنین کلنگ ساخت سالن ورزشی 1200 نفره تربیت بدنی شهرستان را نیز بر زمین زد.
 "رضایی" در پایان سفر خود از فرماندار و کلیه مسئولین شهرستان که با انجام این خدمات در پیشرفت شهرستان نقش بسزایی داشتند تشکر و قدردانی نمود .
  فرماندار شهرستان اردکان نیز در مراسم افتتاح پروژه های هفته دولت با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر روز کارمند را به کلیه خدمتگزاران مردم تبریک گفت و افزود: در مجموع 40 پروژه آماده بهره برداری در هفته دولت گردید که برای آماده سازی و بهره برداری از این پروژه ها اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال هزینه گردیده است.
    وی همچنین خواستار حمایت و مساعدت مسئولین استان برای افتتاح هرچه زودتر طرحهای در دست احداث شهرستان گردید.