در پی اعتصاب کارگران شرکت آهن راه اردکان
اعتصاب كارگران شركت گسترش آهن راه اردكان و پیگیری فرماندار اين شهرستان به قول پرداخت معوقات کارگران اعتصاب‌کننده انجامید.
 
«هادی مقیمی» فرماندار اردكان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا در اين باره گفت: اعتصاب کارگران شرکت گسترش آهن راه اردکان که از صبح امروز در اعتراض به تعویق سه ماهه پرداخت حقوق خود، دست از کار کشیده بودند، پس از پی‌گیری‌های انجام شده و تعهد مدیر این شرکت نسبت به پرداخت معوقات پایان یافت.
 
اين مقام مسئول با اشاره به بازگشت كارگران به محل کار خود، بيان كرد: با توجه به تعویق سه ماهه در حقوق و مزایای پرداختی کارگران مذكور٬ طی تماس تلفنی با مدیر این شرکت، جلسه‌ای با نماینده کارگران شرکت برگزار شد.
 
مقيمی افزود: در اين نشست ضمن درخواست از کارگران برای بازگشت به کار، نماینده شرکت نيز تعهد داد که به زودی و ظرف چند روز آینده، معوقات آنان را پرداخت كند.
 
کارگران اعتصاب‌كننده صبح امروز در جريان اعتصاب و تجمع خود مقابل ساختمان فرمانداری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اصلی‌ترین مشکل خود را عدم پرداخت حقوق و مزایای خود طی چند ماه متوالی بیان کرده بودند و از عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان خواستار پیگیری و احقاق حقوق خود از مدیر این شرکت شده بودند.