فرماندار اردکان به مناسبت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس، پیامی صادر کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، متن این پیام بدین شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
دفاع مقدّس در سرزمین ما، زمینه‌ساز فرهنگ جاودانه‌ی ایثار، گذشت و فداکاری در راه آرمان و بیدارگر وجدان‌های جهان در راه ظلم‌ستیزی و اسکتبارستیزی بود و توانست نظام مبتنى بر ایمان، خردورزی و اندیشه‌ی جمهوری اسلامی را تحکیم و تثبیت نماید. 
 
تقارن هفته دفاع مقدس با طلوع خورشید علم‌آموزی و فرهنگ‌پروری، نویدبخش آغاز دورانی پرشور و مرکّب از جهاد علمی با غیرت و غرور ملّی است و این دو موضوع مهم، تخصّص را با تعهّد درمی‌آمیزد و نسل‌های بعدی انقلاب را همچون گذشته مالامال از نیروهای انسانی خلاّق، نشاط‌آفرین، غیور و جان بر کف می‌نماید. 
 
خوش‌بختانه، باور و عزم همه‌ی مسئولین دولت «تدبير و اميد» در شهرستان بر اين امر استوار است تا همکاری، همدلی و هم‌فکری فرهیختگان متعهّد و متخصّص را که بدون شک تمام مساعی خود را در جهت تعلیم و تربیت نسل آینده به کار خواهند گرفت؛ به‌دست آورند و با الگوگیری از رشادت‌های رزمندگان و شهدای دفاع مقدّس، در راه اعتلای ايران عزیز و اردکان سرافراز قدم بردارند.
 
 
اینجانب، ضمن تبریک آغاز مهرماه و بازگشایی مدارس به همه اساتید، معلمان، دانشجویان و دانش‌آموزان شهرستان اردکان، هفته دفاع مقدّس را به همه‌ی رزمندگان و ایثارگران این دیار شادباش می‌گویم و این تقارن را به فال نیک گرفته و امیدوارم این دو قشر شریف از جامعه‌ی غیورمان، در پناه حضرت حق، بیش از پیش موفّق و منصور باشند.
 
حسین اسماعیلی
فرماندار شهرستان اردکان
31 شهریور 93