معاون فرماندار اردکان:
معاون فرماندار اردکان در جلسه‌ای با حضور مدیران و رؤسای ادارات شهرستان گفت: تحرک و چابکی بیش‌تری از مدیران برخی ادارات مورد انتظار است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان علیرضا جدیدی اردکانی با بیان این‌که فضای حقیقی و مجازی شهرستان به‌صورت دائم توسط مجموعه مدیریتی شهرستان رصد می‌شود؛ افزود: بسیاری از توقعات مردمی که در رسانه‌ها منعکس می‌شود به‌جاست و مدیران باید فعالیت بیش‌تری از خود نشان دهند.
 
وی به مباحث اخیر درفضای مجازی شهرستان اشاره کرد و گفت: پی‌گیری‌های فرمانداری اردکان از وزارتخانه‌های مختلف لزوم تلاش و فعالیت جدی‌تر مدیران ادارات در موضوعات مختلف را تأیید کرده است.
 
معاون فرماندار اردکان بیان داشت: تأمین دستگاه ماموگرافی، MRI و نیروی متخصص بخش رادیولوژی در سفرهای ماه‌های گذشته به پایتخت و دیدار با مسئولان ارشد وزارتی انجام شده و به‌زودی مشکلات این حوزه مرتفع می‌شود.
 
جدیدی اردکانی، وضعیت حمل‌ونقل عمومی و درخواست‌های مردمی برای نوسازی و بهسازی ناوگان را از دیگر مسائلی دانست که به‌دلیل عدم اطلاع‌رسانی مناسب و پی‌گیری جدی‌تر از سوی مدیریت حمل‌ونقل شهری، معطل مانده و فرصت استفاده تسهیلات نیز از دست رفته است.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اردکان بیان داشت: به عنوان نمونه در دیدار با رئیس گروه ایران‌خودرودیزل، مشخص شد که مبلغ اندک اولیه برای تحویل خودروهای جدید تأمین نشده؛ درصورتی‌که با استفاده از ظرفیت‌های داخلی شهرستان، امکان رفع این مشکل برای بهره‌مندی شهروندان وجود داشته است.
 
وی فرصت‌سوزی را آفت مدیریت دانست و گفت: مدیریت شهرستان در تعامل و همکاری با مدیرانی که در امور محوله کوتاهی کنند تجدیدنظر خواهد کرد؛ چراکه تبعات آن به مردم می‌رسد و کوتاهی‌ها در کارنامه مجموعه مدیریتی ارشد شهرستان لحاظ می‌شود.
 
جدیدی اردکانی گفت: در آستانه چهل‌سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، تلاش مدیران باید بر رفع مشکلات مردمی و پرهیز از کم‌کاری‌های احتمالی استوار باشد و در راستای جلب رضایت هرچه بیش‌تر مردم، برخی از اداراتِ دچار روزمرگی و بی‌تحرکی را از این وضعیت خارج خواهیم کرد.
 

AlirezaJadidi_97_09_17_1.jpg AlirezaJadidi_97_09_17_2.jpg AlirezaJadidi_97_09_17_3.jpg AlirezaJadidi_97_09_17_4.jpg AlirezaJadidi_97_09_17_5.jpg