بازرس ویژه وزارت کشور در بازدید از شعب اخذ رأی اردکان اعلام کرد:
ابوالقاسم دهقان بازرس ویژه وزارت کشور از اولین ساعات شروع اخذ رأی به‌اتفاق هیئت بازرسی انتخابات شهرستان اردکان از بیش‌از ۳۰ شعبه اخذ رأی در شهرهای اردکان، احمدآباد، روستای ترک‌آباد و سایر مناطق بخش مرکزی این شهرستان بازدید نمود.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، وی در گفت‌وگو با کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان اردکان ضمن تقدیر از تلاش‌ها و زحمات کلیه عوامل برگزاری انتخابات در شهرستان گفت: برنامه‌ریزی‌های انجام شده از سوی رؤسا و اعضای هیئت‌های اجرایی و بازرسی حوزه انتخاباتی اردکان باعث شده تا این حوزه یکی از کم‌نظیرترین حوزه‌های انتخاباتی باشد.
 
دهقان افزود: برنامه‌ریزی و اجرای دقیق دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌ها و مصوبات ابلاغی از سوی ستاد انتخابات وزارت کشور با کیفیت بسیار خوب و مناسب انجام شده است.
 
بازرس ویژه وزارت کشور در پایان به نمایندگی از رئیس هیئت مرکزی بازرسی انتخابات کشور از فرماندار اردکان و رئیس هیئت‌اجرایی، همچنین اعضای بازرسی انتخابات شهرستان اردکان (آقایان حلوایی، اعلایی و سنایی) تقدیر به‌عمل آورد.
 
وی با اشاره به تجربه چندین‌ساله در امر برگزاری انتخابات، تأکید و توصیه نمود سایر حوزه‌های انتخابیه نیز از تجارب این حوزه در امر بازرسی بهره‌مند شوند.
 

bzrsvjvzrtkshvr_98001.jpg bzrsvjvzrtkshvr_98002.jpg bzrsvjvzrtkshvr_98003.jpg bzrsvjvzrtkshvr_98004.jpg bzrsvjvzrtkshvr_98005.jpg