فرماندار اردکان در نشست شورای آموزش‌وپروش
فرماندار اردکان در جلسه شورای منطقه‌ای آموزش‌وپرورش شهرستان اردکان با بیان اینکه به کار معلمین اعتماد داریم؛ اظهار داشت: تغییر جامعه‌ بشری به دست راهبران آن جامعه است ضمن اینکه در یک جامعه توسعه‌یافته معلمان عامل ایجاد در آن جامعه به شمار می‌آیند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، هادی مقیمی گفت: در آموزش پرورش شهرستان اردکان برنامه‌ریزی خوبی صورت گرفته و روند و رشد قابل‌توجهی دارد که امیدواریم همچنان با شتاب بیشتری ادامه پیدا کند.
 
وی با تأکید بر برنامه‌ریزی خوب و صحیح و همچنین افزایش کیفیت تحصیلات برای موفقیت روزافزون دانش‌آموزان اردکانی، خاطرنشان کرد: با توجه به ایام ثبت‌نام دانش‌آموزان و نگرانی والدین از ثبت‌نام فرزندان خود باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی و اطلاع‌رسانی بشود که همه مراکز آموزشی شهرستان تقریباً در یک سطح قرار گیرند.
 
عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان افزود: با توجه به فرهنگ غنی موجود در شهرستان اردکان فرصت برای رشد در تمامی زمینه‌ها فراهم است.
 
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان اردکان با بیان اینکه معلمین از شریف‌ترین افراد جامعه هستند؛ مطرح کرد: دولت یازدهم دولتی است که باعث از بین رفتن مرگ مغزی میان اقشار متفکر جامعه یعنی نخبگان، دانشگاهیان و حاکمیت شده است.
 
فرماندار اردکان در پایان گفت: در اردکان ۱۱۰ آموزشگاه وجود دارد که در سال جاری ۸ مدرسه به مدارس شهرستان اضافه‌شده همچنین اردکان ۱۵ هزار دانش‌آموز دارد که در سال جاری هزار نفر به جمعیت دانش‌آموزی این شهرستان افزوده‌شده است.