فرماندار اردکان در مراسم معارفه رئیس جدید راه و شهرسازی

فرماندار اردکان در مراسم معارفه 'محمدرضا اولیا' به‌عنوان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گفت: تخصص و تعهد، از الزامات پذیرش مسئولیت در نظام ماست.

مصطفی پوردهقان‌اردکان یکی از مطالبات اصلی مردم شهرستان را حوزه مسکن، زمین و راه دانست و اضافه کرد: انتظار داریم اداره کل راه و شهرسازی با توان بالا نسبت به پیگیری خواسته‌های ضروری مردم در این حوزه اقدام عاجل نمایند.

وی با اشاره به آغاز ساخت ۲۵۶ واحد مسکونی جدید در اردکان در قالب طرح اقدام ملی افزود: در این حوزه نیاز به تلاش و پیگیری مضاعف جهت تسریع در تکمیل منازل مسکونی داریم.

فرماندار اردکان اظهار داشت: برای توسعه شهر اردکان که بیش از ۸۵ درصد از جمعیت شهرستان را در برمی‌گیرد؛ طرح الحاق ۶۷ هکتار از اراضی در قسمت‌های شرقی و غربی اردکان مطرح‌شده که انتظار می‌رود مورد موافقت قرار گیرد.

وی ادامه داد: طرح ساخت سالانه یک‌میلیون مسکن در کشور که از سوی دولت سیزدهم وعده داده‌شده در کنار وجود قانون جهش تولید مسکن، در صورت اجرایی‌شدن می‌تواند اقدامی ماندگار و کم‌سابقه در تاریخ کشور رقم بزند.

فرماندار اردکان در پایان با قدردانی از تلاش‌های 'جواد مظلومی' و 'خانم رفیعی' رئیس و سرپرست پیشین اداره راه و شهرسازی اردکان، اظهار امیدواری کرد 'محمدرضا اولیا' با توجه به سوابق ارزنده خود در حوزه شهرسازی در شهرداری اردکان، بتواند مدیر موفقی در راه و شهرسازی اردکان باشد.

گفتنی است این نشست با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان و جمعی از مدیران مرتبط شهرستانی، صبح امروز در دفتر فرماندار اردکان برگزار شد.