هادی مقیمی در بازدید از دانشگاه اردکان و دیدار با سرپرست این دانشگاه
فرماندار اردکان در دیدار با سرپرست دانشگاه اردکان اظهار داشت: دانشجو و دانشگاه نقطه اصلی کسب علم و تحصیل و از مهم‌ترین مراکز پشتیبانی ملت و تاریخ و حاکمیت یک کشور است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، هادی مقیمی با اشاره به اینکه دانشگاه خاستگاه عقلانیت است؛ افزود: حرکت جامعه دانشگاهی ما باید بر درایت، منطق، صمیمیت، حفظ ارزش‌های انقلاب و دوری از افراطی‌گری استوار باشد تا بیش‌ازپیش افق‌های جدید و گسترده‌ای از فرهنگ و دانش را به روی خود و جامعه بگشاییم.
 
هادی مقیمی بابیان اینکه دانشگاه نماد رشد و توسعه فرهنگ و تمدن یک کشور است؛ گفت: دانشگاه و دانشگاهیان در دولت تدبیر و امید از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند و دولت بر عهدی كه با مردم ازجمله دانشگاهيان بسته، پای‌بند است.
 
وی به راه‌اندازی رشته‌های موردنیاز دانشگاه اردکان، رسالت توانمند کردن و تحصیلات عالی دانشجویان در بخش‌های تولیدی، صنعتی، فرهنگ و هنر، کشاورزی تأکید کرد و افزود: دانشگاهيان با تعقل، علم و دانش، كليد تدبير و اميد گشايش همه درهای ناگشودنی هستند.
 
عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان خاطرنشان کرد: اين اعتقاد دولت است كه سرمنشأ هر تحول عظيمی در كشور، دانشگاه و دانشجويان هستند و بدون حضور دانشگاهيان، تحولات سياسی و اجتماعی در كشور ناكام خواهد بود.
 
گفتنی است در ادامه این دیدار، «علی نصیری طوسی» سرپرست جدید دانشگاه اردکان به بیان نقطه نظرات خود و چالش‌های پیش‌روی آموزش عالی کشور و شهرستان پرداخت و سپس؛ حاضران ضمن بازدید از نمایشگاه هفته سلامت، از بخش‌های مختلف دانشگاه بازدید کردند.