فرماندار اردکان در مراسم کوه‌پیمایی روستای بلیل، دوگان و پازر
فرماندار اردکان در همایش کوه‌پیمایی روستاهای بلیل، دوگان و پازر از توابع بخش عقدا اظهار داشت: در طول ادوار مختلف، انتخابات بسیار پرشور و با مشارکت گسترده مردم برگزارشده و تنها راه اعمال نظر و اراده در تعیین سرنوشت صندوق‌های رأی است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، هادی مقیمی گفت: تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی صورت‌گرفته ایجاب می‌کند که همچنان کشور در منطقه‌ خاورمیانه برمدار ثبات و آرامش اداره شود.
 
وی تدبیر و عقلانیت مردم بافرهنگ، متمدن و ولایتمدار ایرانی را حائز اهمیت دانست و بر نگاه به آینده تأکید کرد و افزود: وظیفه دولت زنده نگه‌داشتن امید و اجرای شایسته خدمات ارزنده برای مردم است.
 
عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان مطرح کرد: دولت تدبیر و امید بر وجوه شادی‌آفرین و امیدبخش ورزش در میان آحاد جامعه نگاه ‏تیزبینانه داشت.
 
هادی مقیمی با بیان اینکه هیچ‌چیز مهم‌تر ‏و بالاتر از امید برای یک ملت وجود ندارد؛ تأکید کرد: ورزش را می‌توان پایه موفقیت یک کشور در مواجهه و مقابله با طوفان‌ها و تنگناها دانست و موفقیت ورزش در عالی‌ترین سطح خود، جامعه را لبریز از امید خواهد کرد.
 
وی با دعوت از مردم برای مشارکت گسترده در انتخابات ۲۹ اردی‌بهشت اظهار امیدواری کرد نتیجه انتخاب مردم؛ تشکیل دولت و شوراهایی قوی برای حل مشکلات کشور و شهرها و روستاها باشد.