در جلسه شورای ترافیک شهرستان اردکان مطرح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، هادی مقیمی در اولین جلسه شورای ترافیک شهرستان اردکان در سال جدید بیان داشت: با پیگیری‌های اخیر سهمیه مربوط به قطارهای مسافربری اصفهان ـ مشهد و همچنین شیراز ـ مشهد به ایستگاه اردکان اختصاص یافت.

 

فرماندار اردکان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص پروژه‌ ورودی شهر اردکان، گفت: این پروژه تنها مربوط به شهر اردکان نیست بلکه به‌عنوان دروازه ورودی استان یزد شناخته‌شده و حائز اهمیت دوچندان است و امیدواریم هر چه زودتر به سرانجام برسد.

 

رئیس شورای ترافیک شهرستان اردکان با اشاره به لزوم هماهنگی همه دستگاه‌ها در انجام امور ترافیکی شهرستان تأکید کرد: پرداخت هرگونه وجهی در پروژه‌های مرتبط با ترافیک منوط به مصوبه و تائید در شورای ترافیک شهرستان است.

 

وی با تقدیر از فعالیت‌های صورت‌گرفته در ایام نوروز گفت: تصادفات شهر اردکان در نوروز ۱۳۹۶ نسبت به مدت مشابه سال گذشته برابر ۹ مورد و اغلب مربوط به ۵ روز آخر سال بوده است.

 

هادی مقیمی تصریح کرد: با نصب دوربین‌های کنترل سرعت در سطح شهر اردکان خوشبختانه در تصادفات ایام نوروز مورد فوتی وجود نداشته و سرعت نیز در شهر اردکان با کاهش مواجه بوده است.