به مناسبت هفته بسیج

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در روستاهای بخش مرکزی اردکان

2023 11 24
دومین همایش پیاده روی خانوادگی روستایی چاه افضل و حسن آباد انارکی در بخش مرکزی با حضور مسئولین بخش مرکزی و جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردکان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.  
به مناسبت روز پرستار با حضور بخشدار مرکزی اردکان

از پرستاران بخش مرکزی تجلیل به عمل آمد.

2023 11 21
  همزمان با سالروز ولادت پیام آور دشت کربلا حضرت زینب کبری و روز پرستار بخشدار مرکزی اردکان آقای ناصر پایه دار در برنامه هایی جداگانه از خدمات و تلاش های پرستاران احمدآباد و روستای ترک آباد تجلیل به عمل آوردند.

بازدید بخشدار مرکزی اردکان از روند اجرای بند خاکی روستای چاه افضل

2023 11 22
  ناصر پایه دار بخشدار مرکزی اردکان و جمعی از کارشناسان منابع طبیعی و آبخیز داری استان و شهرستان اردکان، صبح امروز با حضور در روستای چاه افضل از روند اجرا و ایجاد بند خاکی این روستا بازدید کرد. ایجاد این بند خاکی با اعتباری بالغ بر 13میلیارد ریال جهت جلوگیری از سیلاب های دشت عقدا اردکان ایجاد می شود.
با حضور رئیس پلیس فتا شهرستان اردکان

نشست بخشدار مرکزی با فعالین فضای مجازی بخش مرکزی شهرستان اردکان

2023 11 15
  ناصر پایه دار بخشدار مرکزی اردکان در نشستی با حضور رئیس پلیس فتا شهرستان ، اعضای شورای اسلامی شهر احمد آباد ، رئیس کلانتری این شهر و فعالین فضای مجازی بخش مرکزی اردکان برگزار شد، از نقش پررنگ صاحبان کانال های و گروه های مجازی در ترویج فرهنگ و اطلاع رسانی صحیح و درست در جامعه اشاره کرد . بخشدار مرکزی اردکان گفت: در دوران کنونی با توجه به گسترش و پیشرفت...

نشست بخشدار مرکزی با رئیس پست بانک اردکان

2023 11 15
نشست بخشدار مرکزی با رئیس پست بانک اردکان در این دیدار تخصیص تسهیلات به شهروندان روستایی بخش مرکزی از مهمترین موضوعاتی بود که مطرح و بخشدار مرکزی اردکان خواستار توجه بیشتر پست بانک به تسهیلات مربوط به روستائیان بخش مرکزی شد.  
با حضور مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری یزد

دوره آموزشی «ردا» ویژه دختران دانش آموز در اردکان برگزار شد.

2023 11 07
  دوره آموزشی ردا ویژه دانش آموزان دختر و با حضور فرماندار اردکان، مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری و امام جمعه شهر احمد آباد در مصلی شهر احمداباد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری یزد از برگزاری دوره دو روزه ردا ویژه دانش آموزان دختر مقطع دوم متوسطه خبر داد. مهدیه حسینی مطلق اظهار داشت: یکی از...
با حضور بخشدار مرکزی اردکان

جلسه بررسی مسائل و مشکلات ارسال و دریافت مرسولات پستی روستای ترک‌آباد

2023 10 29
  در جلسه ای با حضور بخشدار مرکزی اردکان، رئیس اداره پست، رئیس و اعضای شورا و دهیار روستای ترک‌آباد مسائل و مشکلات ارسال و دریافت مرسولات پستی روستای ترک‌آباد بررسی شد. معرفی نماینده جهت توزیع مرسولات پستی در روستا، نحوه‌ی توزیع مرسولات از جمله مباحث این جلسه بود.  
حل مشکلات روستای ترک آباد در دستور کار مسئولین شهرستان

دیدار اعضای شورای روستای ترک آباد با فرماندار شهرستان اردکان

2023 10 21
  اعضای شورای اسلامی روستای ترک آباد به منظور بررسی و بیان مشکلات روستا با حسین سبزواری فرماندار شهرستان اردکان دیدار و گفت‌وگو کردند. پرداختن به مسائل و مشکلات روستای ترک آباد، تعیین موضوع حریم روستا و دوری از ورود به مسائل حاشیه‌ای از نکات و موضوعاتی بود که در این نشست مطرح شد.

آغاز احداث آموزشگاه ۹ کلاسه حاج محمود وکیلی در احمدآباد

2023 10 07
🔻با حضور امام جمعه، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ،مدیرکل صدا و سیمای یزد، بخشدار مرکزی، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ، شهردار و جمعی از مسئولین شهرستان اردکان کلنگ آموزشگاه ۹ کلاسه حاج محمود وکیلی احمدآباد به زمین زده شد.  
با حضــور سرپرست معـاونت برنامـه ریزی و هماهنگـی امور عمرانــی فرمانداری اردکان

بررسی مسائل و مشکلات روستای ترک آباد

2023 10 12
✅ با حضــور سرپرست معـاونت برنامـه ریزی و هماهنگـی امور عمرانــی فرمانـداری اردکان در شهرک صنعتی اردکان صـورت گـرفت؛   بررسی مسائل و مشکلات فاضلاب، تخلیه نخاله و ضایعات، فضای سبز شهرک و روستای ترک‌آباد با حضور معاون فرماندار، بخشدار مرکزی، محیط زیست، اعضای شورای ترک آباد و مدیرعامل شهرک صنعتی