فرماندار اردکان در پیامی ضمن دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی
به مناسبت فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس، فرماندار اردکان در پیامی ضمن گرامیداشت این روز، از عموم مردم شریف شهرستان اردکان دعوت کرد تا در راهپیمایی همبستگی با ملت مظلوم فلسطین شرکت کنند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی با اشاره به حوادث کور تروریستی اخیر در تهران، لزوم مشارکت بیشتر مردم در این راهپیمایی را یادآور شد و از مردم خواست با حضور پرشور خود بار دیگر با آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی تجدید پیمان کنند.
 
متن این پیام بدین شرح است:
 
 
«إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت أَقدامَکُم»
 
روز قدس یادگار ماندگار امام عظیم‌الشأن و روز حیات اسلام؛ فرصتی بی‌نظیر برای بازنمایی و نمایش وحدت امت مسلمان جهان در برابر استکبار و ظلم جهانی است.
 
بدون تردید جهان عاری از خشونت و افراطی‌گری که یکی از آرمان‌های اساسی همه مردمان جهان است؛ در سایه حذف و محکومیت تمامی قدرت‌های سلطه‌گر؛ مستبد و اشغال‌گر و در رأس آن رژیم مجعول صهیونیستی میسر می‌شود و مسلمانان جهان در این روز تاریخی؛ یکصدا و یکپارچه آزادی «قدس شریف و عزیز» قبله اول مسلمانان جهان را از چنگال این رژیم منفور فریاد می‌کشند.
 
در شرایطی که عناصر تروریستی به پشتوانه سلطه‌گران و جنگ‌افروزان جهانی، خون تعدادی از هموطنان عزیزمان را ریختند؛ شرکت همگانی و پرشور در راهپیمایی روز قدس امسال بیش از پیش لازم و مورد توجه است.
 
رجای واثق دارم مردم متدین، انقلابی و ولایتمدار شهرستان اردکان، هم‌صدا با مردم کشور عزیزمان ایران و ملت‌های مسلمان جهان بار دیگر با حضور گسترده خود در راهپیمایی دوم تیر ۹۶ ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی و رهبری معظم؛ زمبنه تقویت امنیت داخلی کشورمان ایران و ثبات و امنیت مسلمانان جهان به‌ویژه ملت مظلوم فلسطین را فراهم خواهند آورد.  
 
هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان