پیام تبریک فرماندار شهرستان اردکان به مناسبت روز اصناف و تقدیر از بازاریان

شناسه : 158889366

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردکان به مناسبت روز اصناف و تقدیر از بازاریان‌فرماندار اردکان در پیامی روز ملی اصناف را تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:
 
به نام خدا
فرارسیدن اول تیرماه روز ملی اصناف را تبریک عرض می‌کنم. اصناف، درواقع پایه تأمین معیشت جامعه و محور اقتصاد شهرستان هستند و در ادوار مختلف تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران نقش‌های مهم و تعیین‌کننده‌ای ایفا کرده‌اند.
لازم می‌دانم در شرایط خاص اقتصادی کشور که تحت فشارها و تحریم‌های ظالمانه قدرت‌های زورگو قرار گرفته‌ایم و مشکلات معیشتی و اقتصادی فراوانی گریبان آحاد ملت به‌خصوص بازاریان را گرفته؛ از صبر و بردباری این قشر شریف و همه مردم شریف شهرستان صمیمانه قدردانی کنم.
مسئله مهم دیگری که وضعیت اصناف را در سال‌جاری با مشکلاتی مواجه ساخته، محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کروناست که در این زمینه انصافاً و حقاً اصناف و بازاریان ما همراهی جانانه‌ای کرده و در جلوگیری از شیوع بیش‌تر آن نقش‌آفرین بودند.
بار دیگر از تلاش‌های اصناف و بازاریان تقدیر و سپاس‌گزاری می‌کنم و رونق دوباره کسب‌وکار و گردش هرچه بهتر اقتصاد شهرستان را در سایه تلاش مضاعف مسئولان و همدلی و همراهی مردم از خداوند منان مسئلت می‌کنم.
بهروز شهابی‌زاد
فرماندار شهرستان اردکان
 
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.