دعوت مردم استان یزد به شرکت در سی‌امین سالیاد رحلت آیت‌الله خاتمی

شناسه : 145523287

دعوت مردم استان یزد به شرکت در سی‌امین سالیاد رحلت آیت‌الله خاتمیمحمدرضا تابش، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، از مردم استان یزد برای حضور در مراسم سی‌امین سالیاد رحلت آیت‌الله خاتمی،‌ امام‌جمعه فقید یزد و اردکان دعوت کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان محمدرضا تابش، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، در پیامی که به مناسبت سی‌امین سالیاد رحلت نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه فقید یزد صادر کرد، از آحاد مردم استان و شهرستان اردکان برای شرکت در مراسم یادبود آیت‌الله خاتمی دعوت به عمل آورد.

 

در این پیام آمده است: ۳۰ سال از عروج ملکوتی روح بلند و پاک معلم اخلاق و روحانی روشن‌ضمیر، آیت‌الله سید روح‌الله خاتمی، نماینده پیشین ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اسبق یزد می‌گذرد، بدون آنکه یاد و نام او ذره‌ای از خاطر مردمان شریف و قدرشناس استان یزد و اردکان زدوده شود.

 

این پیام می‌افزاید: آیت‌الله خاتمی نمونه بارز روحانیت مردمی، ساده‌زیست و اخلاق‌مداری بود که هنوز پس از گذشت سه دهه از رحلت او، مردمان این دیار، اخلاق نیکو و سلوکش در زندگی و دین‌داری را فراموش نکرده‌اند.

 

در این پیام همچنین آمده است: او به آنچه می‌گفت عمل می‌کرد و اخلاق را در عرصه زندگی با رفتار صحیح، گفتار پسندیده، پندار نیکو و خداپسندانه و ساده‌زیستی مبتنی بر مشی اولیاءالله و بندگان صالح خدا، در دل‌وجان مردم نهادینه می‌کرد.

 

در بخش دیگری از این پیام آمده است: در سی‌امین سالیاد رحلت این عالم عامل و روشنفکر متدین و روحانی پاک‌نهاد و همزمان با گرامیداشت ایام سوگواری پایان ماه صفر که فضا مملو از مهر پیامبر رحمت (ص) و ایثار و صبر فرزندانش اباعبدالله (ع) و امام رضا (ع) است، یاد و خاطره این رهرو راستین و پاکباخته اهل‌بیت (ع) و مروج اسلام ناب محمدی (ص) را با حضور در مراسم سالیادش که عصر پنجشنبه ۱۰ آبان‌ماه، بر تربت پاکش در بهشت شهدای اردکان و سپس بعد از نماز عشا در مسجد کوشکنوی اردکان برگزار می‌شود، گرامی می‌دارم.

 

نماینده مردم اردکان در مجلس از مردم شریف، متدین و قدرشناس استان یزد و شهرستان اردکان دعوت کرده تا همانند سال‌های گذشته با شرکت در این مراسم، عهد خود با روحانیت مردمی، اخلاق‌مدار، آگاهی‌بخش و بااخلاص را تجدید کنند.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.