تقویت روحیه امید و اعتماد در برنامه‌های دهه فجر دنبال شود/ مردم‌سالاری دینی جز ازطریق صندوق رأی محقق نمی‌شود

شناسه : 158523239

تقویت روحیه امید و اعتماد در برنامه‌های دهه فجر دنبال شود/ مردم‌سالاری دینی جز ازطریق صندوق رأی محقق نمی‌شودبهروز شهابی‌زاد گفت: تقویت روحیه امید و اعتماد عمومی از اهداف ویژه‌برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر در شهرستان اردکان است که با استفاده از ظرفیت‌های مردمی اجرا می‌شود.
 
فرماندار اردکان با بیان این‌که برنامه‌های دهه فجر به‌واسطه ورود به ۴۰ ساله دوم انقلاب باید با تنوع و خلاقیت بیش‌تر برگزار شود؛ بر لزوم توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و رهنمودهای مقام معظم رهبری تأکید کرد.
 
شهابی‌زاد، انتخاب مسئولان با یا بدون واسطه با رأی مردم را از افتخارات درخشان نظام جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: مردم‌سالاری دینی، جز ازطریق صندوق‌های رأی محقق نمی‌شود.
 
فرماندار اردکان افزود: مسئولين كميته‌های دهه فجر باید تمركز جشن‌های انقلاب را از شهرها برداشته و فعاليت‌های مردمی و جشن‌ها در روستاها نیز پشتیبانی شود.
 
وی تصریح کرد: مردم ما همواره در صحنه حضور داشته‌اند و راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پرشورتر از هرسال خواهد بود.
 
فرماندار اردکان در پایان اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه دستاوردها و خدمات چهل‌ساله نظام جمهوری اسلامی در شهرها و روستاها، مراسم نورافشانی و بانگ تکبیر در شب ۲۲ بهمن، جشنواره‌ها و مسابقات علمی، قرآنی، فرهنگی، ورزشی در سطح شهرها و روستاها در مقاطع مختلف سنی و... از اهم برنامه‌های دهه فجر امسال در اردکان است.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.