« بازگشت

برگزاری انتخابات پرشور و سالم، اولویت اصلی فرمانداری اردکان در ماه‌های پیش‌رو

شناسه : 160230659

برگزاری انتخابات پرشور و سالم، اولویت اصلی فرمانداری اردکان در ماه‌های پیش‌روسرپرست فرمانداری اردکان در نشست با اعضای ستاد انتخابات شهرستان گفت: اولویت اصلی فرمانداری اردکان در ماه‌های پیش‌رو، برگزاری انتخاباتی سالم، باشکوه و پرشور است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری و کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان اردکان، مصطفی پوردهقان‌اردکان افزود: افزایش مشارکت در انتخابات، نشانه بلوغ سیاسی مردم و کمک به حفظ و ارتقای جایگاه و اقتدار نظام اسلامی خواهد بود.
 
وی با اشاره به وظیفه ذاتی و اصلی فرمانداری اردکان در برگزاری انتخابات ادوار مختلف اظهار داشت: با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود در راستای افزایش مشارکت مردم و برگزاری انتخاباتی پرشور تلاش خواهیم کرد.
 
سرپرست فرمانداری اردکان، هماهنگی و همکاری همه دستگاه‌ها را در این امر خطیر خواستار شد و گفت:‌ با توجه به شرایط کرونا در کشور، تمهیداتی درخصوص نحوه برگزاری انتخابات اندیشیده شده و ازسوی وزارت کشور به اطلاع مردم خواهد رسید.
 
گفتنی است در ابتدای این نشست هریک از کارکنان و مسئولان کمیته‌های ستاد انتخابات به بیان نقطه‌نظرات و مشکلات موجود پرداختند.
 
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.