کنترل و نظارت بر قیمت ها روزانه اعمال می شود

سرپرست فرمانداری اردکان تاکید ویژه ای بر اجرای بازرسی و نظارت بر بازار کرد و گفت: کنترل و نظارت بر قیمت ها در ایام بازگشایی مدارس و نظارت بر آنها در این شهرستان به صورت روزانه اعمال خواهد شد .
حسین سبزواری روز چهارشنبه درنشست تنظیم بازار افزود : تأمین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.
وی با تأکید بر نظارت دقیق بر بازار و رصد قیمت ها به صورت مستمر گفت: برای ممانعت از افزایش غیرقانونی و بی ضابطه قیمت ها باید کنترل و نظارت مستمر بر قیمت ها وجود داشته باشد و با متخلفان مطابق قانون برخورد شود.
در این نشست حسینی پور رییس اداره جهاد کشاورزی اردکان گزارشی از اقلام تنظیم بازار جذب شده و قابل جذب توسط این ارگان ارائه داد .
همچنین در این نشست علاوه بر پیگیری مصوبات جلسات قبلی ستاد، به تصویب نرخ های جدید ، بررسی و قیمت گذاری نرخ سرویس مدارس و نرخ کرایه آجر ، شن و ماسه مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد این 2 نرخ نامه به کمیته های تخصصی نرخ گذاری در اسرع وقت بررسی و تصویب و اطلاع رسانی شود .