هادی مقیمی در نشستی به‌منظور راه‌اندازی دفتر باشگاه خبرنگاران جوان در اردکان:
در آستانه روز خبرنگار، علی امینی، سرپرست باشگاه خبرنگاران جوان مرکز یزد با فرماندار اردکان دیدار کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، هادی مقیمی در این دیدار بر نقش رسانه ملی در فراهم نمودن بسترهای مناسب برای انعکاس مؤثر و فراگیر رویدادهای جامعه تأکید کرد و اظهار داشت: از اقدامات تأثیرگذار و نقش بی‌بدیل رسانه استانی روشن‌سازی اذهان مخاطبان، آگاهی‌بخشی شفاف و صحیح از رخدادها و برقراری آرامش است.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره بر نقش برجسته رسانه‌های همگانی در تقویت روحیه امید در جامعه گفت: در سایه امید و شادی است که همبستگی مردمی و انسجام ملی شکل‌گرفته و حفظ می‌شود.
 
وی خاطرنشان کرد: خبرگزاری‌ها باید در چارچوب سیاست‌های اجرایی کشور همراه با اهداف نظام حرکت کنند.
 
فرماندار اردکان بابیان اینکه صداوسیما استان یزد ارتباط خوب و قابل‌توجهی با دولت و مردم برقرار کرده است؛ بیان داشت: اگر ارتباط بین مردم و مسئولان ایجاد نشود باید منتظر چالش‌های جدی در دستگاه‌های دولتی بود درحالی‌که این موضوع باید توسط خبرنگاران رصد شده و به‌دقت منعکس شود و مدیران نیز برای آن چاره‌اندیشی کنند.
 
هادی مقیمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه گردشگری مهم‌ترین اولویت توسعه اردکان است؛ مطرح کرد: رسانه می‌تواند با معرفی جاذبه‌های گردشگری شهرستان اردکان که در نوع خود در جهان بی‌نظیر است، زمینه‌های لازم را برای اصلاح فرهنگ سفر فراهم آورد تا ضمن بهره‌مندی گردشگران داخلی از جاذبه‌های گردشگری کشور، زمینه‌های حضور گردشگران خارجی در این شهرستان نیز فراهم شود.
 
عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان افزود: اردکان دارای قابلیت‌های گردشگری، فرهنگی و طبیعی است که صداوسیما می‌تواند با معرفی این موارد در توسعه شهرستان اردکان نقش خود را ایفا کند.
 
گفتنی است به‌زودی اولین دفتر باشگاه خبرنگاران جوان در شهرستان‌های استان یزد در اردکان افتتاح خواهد شد.
 
 
📲 آخرین اخبار موثق شهرستان اردکان را از کانال فرمانداری اردکان در تلگرام دنبال کنید:
https://t.me/joinchat/AAAAADwjdGuith5xp1Dh4g