فرماندار اردکان در پیام تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی
به مناسبت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی، فرماندار اردکان پیامی صادر کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان متن پیام «هادی مقیمی» بدین شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
بی‌شک، دنیای کنونی را می‌توان عصر گسترش ارتباطات و انفجار اطلاعات دانست و در این دنیا، نقش اصحاب خبر و رسانه به‌عنوان پرچمداران توسعه‌ی آگاهی که با به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم برای اطلاع‌رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها را فراهم می‌کنند، انکارناپذیر بوده و قابل تقدیر است.
 
اختصاص یک روز به نام «ارتباطات و روابط عمومی» و یک هفته به‌منظور گرامی‌داشت این حرفه خطیر و بی‌بدیل که به مانند آیینه تمام‌نمای انتظارت و مطالبات مردم از سازمان‌ها و نهادها، عمل و نقش و جایگاه آن را به عنوان هنرهشتم شناسانده، بیانگر اهمیت روزافزون شبکه‌های ارتباطی در دنیای پیچیده امروز است.
 
امروزه روابط عمومی‌ها به‌عنوان یکی از ارکان مهم و تأثیرگذار در امر اطلاع‌رسانی، شورآفرینی و امیدبخشی، با همکاری گسترده درون و برون‌سازمانی می‌توانند بیش از پیش در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و بیان دستاوردهای آن ایفای نقش کنند.
 
روز ارتباطات و روابط عمومی، فرصتی است مبارک تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و بهادادن به نظام آزاد ارتباطات و اطلاعات تلاش کرده و جایگاه این حرفه را در جامعه مترقی و حقیقت‌جوی ایران اسلامی بیش از پیش تقویت کنیم.
 
 در پایان روز ۲۷ اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی را در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تحت عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال» نامگذاری شده است، به تمامی دست‌اندرکاران پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای مسئولیت گردش صحیح اطلاعات گام برمی‌دارند، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
 
امید است فعالان این عرصه با تلاشی دوچندان در به تصویرکشاندن شکوه دو انتخابات مهم ۲۹ اردیبهشت یکبار دیگر هم‌پای مردم عزیز ایران اسلامی نقش تأثیرگذار خود را به نمایش بگذارند.
 
هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان