جمعی از پرسنل شهرداری با امام جمعه دیدار کردند
     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،صبح امروز جمعی از پرسنل شهرداری به اتفاق سرپرست و معاونین این ارگان با "حجت الاسلام والمسلمین حسینی "امام جمعه اردکان دیدار کردند .
    
      امام جمعه اردکان در این دیدار با تقدیر از زحمات مجموعه شهرداری والاترین عبادت را خدمت به خلق خدا دانست و گفت :اگرچه نارضایتی مردمی در مقابل فعالیتهایی که انجام می شود اجتناب ناپذیر است اما باید تلاشها در راستای به حداقل رساندن نارضایتی و تقویت رضایتمندی مردم باشد .
    
      حجت الاسلام والمسلمین حسینی با بیان این مطلب که مردم ولی نعمتان ما هستند افزود :در این میان توجه ویژه به محلات محروم بایستی درمحور توجهات شهرداری قرار گیرد و امکانات و بودجه بطور متوازن برای همه محلات توزیع گردد .
 
     وی ضمن گلایه از عدم رعایت نظافت در خلال برگزاری جشنهای خیابانی نیمه شعبان تاکید کرد :برگزاری جشن و توزیع شربت و شیرینی کار پسندیده ای است اما مواردی هم در این جشنها بود که از منزلت کار می کاست که از آن جمله می توان به پخش موسقی های زننده ،حرکات نمایشی ناهنجار و ریختن زباله که منجر به زشت شدن چهره شهر شده بود اشاره نمودکه در این خصوص تلاش رفتگران شهرداری که ظرف مدت چند ساعت کلیه معابر را نظافت نموده و در کوتاهترین فرصت چهره شهر را زیبا کردند قابل تقدیر می باشد  .
    
     در این دیدار صمیمانه پرسنل شهرداری ضمن معرفی خود گزارشی از برنامه های حال و آینده این ارگان را ارائه نموده و خواستار حمایت های معنوی امام جمعه در این راستا شدند.