فرماندار اردکان در دیدار با رئیس هیئت‌مدیره جامعه نابینایان استان
فرماندار اردکان در دیدار با رئیس هیئت‌مدیره جامعه نابینایان استان یزد، اظهار داشت: معلولیت، واژه‌ای است که بیشتر در ذهن ما به معنای یک ناتوانی معنی می‌شود و می‌تواند مشکلاتی را برای فرد معلول ایجاد کند، اما معلولان سرتاسر دنیا، بارها این را به اثبات رسانده‌اند که معلولیت، محدودیت نیست.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، هادی مقیمی افزود: علیرغم این‌که برخی افراد را به‌عنوان معلول در جامعه نامگذاری می‌کنیم نقص‌هایی که به‌واسطه مشیت الهی بر دیگران عارض می‌شود نوعی کمال است و پیامدهای مثبتی را برای دارندگان این ضعف‌ها شاهد هستیم.
 
عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان با بیان اینکه جامعه نابینایان متشکل از انسان‌هایی فرهیخته و نجیب است که درخواست‌های آنان نیز اندک و ناچیز است؛ خاطرنشان کرد: دولت وظیفه دارد این جامعه را به‌خوبی بشناسد و برای رفع کمبودهای آنان تمام تلاشش را به کار گیرد.
 
وی با اشاره به اینکه افراد کم‌بینا و نابینا افرادی بااستعداد و باهوش هستند؛ گفت: نابینایان الگو جامعه‌ای هستند که به‌رغم داشتن محدودیت‌ها می‌تواند خوب کار و رشد کند.
 
فرماندار اردکان در پایان نوید داد: دفتر نمایندگی جامعه نابینایان اردکان که متأسفانه به دلایلی تعطیل‌شده بود به‌زودی و به‌صورت سازمان‌یافته دوباره راه‌اندازی خواهد شد و فرمانداری شهرستان اردکان به‌عنوان نماینده دولت با توجه به توسعه صنعتی و جایگاه فرهنگی اردکان اهداف این را جامعه را به تحقق می‌رساند.