صبح امروز برگزار شد:
چهل‌وسومین جلسه ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه با موضوع رفع موانع تولید واحدهای صنعتی و تولیدی برگزار شد.
 
در این نشست که به میزبانی شهرستان اردکان و در مرکز تحقیقات سالمندی برگزار شد؛ مشکلات برخی واحدهای صنعتی شهرستان بررسی و با اخذ نظرات کارشناسی و اداری درخصوص آن‌ها تصمیم‌گیری شد.
 
فرماندار اردکان در این نشست با بیان این‌که سلامت مردم خط قرمز مدیریت شهرستان است؛ گفت: ایجاد یا توسعه واحدهای صنایع معدنی آلاینده در پهنه موجود باید متوقف شود.
 
وی افزود: مسئولیت اجتماعی واحدهای صنعتی مطابق قانون یک تکلیف است و واحدهای صنعتی باید یک‌درصد از فروش را به این امر اختصاص دهند.
 
پوردهقان‌اردکان با اشاره به مشکلات واحدهای صنعتی، اظهار داشت: درخصوص کارخانه‌های «پوشش‌گستر»، «چینی رز» و «خودروکویر» کمیته‌ای با عضویت نماینده فرمانداری، دادستان و رئیس دادگستری برای رفع مشکل چاره‌اندیشی خواهد کرد.
 
گفتنی است این جلسات به‌منظور استفاده مطلوب از ظرفیت‌های قوه قضاییه در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و هماهنگی بخش‌های مختلف با یکدیگر و با دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط در راستای امنیت سرمایه‌گذاری، رفع موانع حقوقی ـ قضایی تولید و اشتغال و مبارزه با مفاسد اقتصادی در چارچوب وظایف و اختیارات قوه قضاییه برگزار می‌شود.
 

4s_Posts_01.jpg 4s_Posts_02.jpg 4s_Posts_03.jpg
بله