گردهمایی مسئولین حراستهای تابعه استانداری در اردکان برگزار شد

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان "احمد کمالی "در گردهمایی مسئولین حراستهای تابعه استانداری که روز پنجشنبه با حضور رییس حراست استانداری یزد در محل سالن شهید حنیف فرمانداری اردکان برگزار شد با اشاره به اهمیت و حساسیت کار حراست در محیطهای اداری این پیشه را یکی از پر مسئولیت ترین مشاغل در مجموعه های اداری دانست و گفت :حفظ امنیت محیط کار برای کارکنان اعم از امنیت فکری واطلاعاتی وظیفه سنگینی است که بر عهده این قشر گذاشته شده است .
    

     فرماندار اردکان اطلاعات اداری را مهمترین ابزاری عنوان کرد که اگر در اختیار دشمن قرار گیرد می تواند ضربه زننده باشد و افزود:هر مجموعه ای به نوبه خود از یکسری اطلاعات محرمانه و اخبار و نامه های طبقه بندی شده برخوردار است که وظیفه حراست دقت و برنامه ریزی برای حفظ این اسرار است .

     وی ضمن تقدیر از زحمات مدیریت حراست استانداری ، برگزاری این نشستها رابصورت شهرستانی مفید ارزیابی کرد و خاطر نشان ساخت با ارتباط هرچه بیشتر مجموعه حراستهای تابعه استانداری فعالیت بهتری در پیشبرد اهداف این مجموعه صورت پذیرد .

     گفتنی است روز پنجشنبه شهرستان اردکان میزبان 50نفر از مسئولین حراستهای تابعه استانداری بود . در این گردهمایی از تلاشهای "حلوایی"مسئول سابق حراست فرمانداری اردکان و "دهستانی "مسئول کنونی تقدیر و تجلیل بعمل آمد .