موضوع سخنرانی گردهمایی بزرگ ایثارگران شهرستان اردکان

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان عصر روز سه شنبه گردهمایی بزرگ رزمندگان و ایثارگران شهرستان با دعوت مشاور ایثارگران فرماندار و به میزبانی دانشکده فنی و مهندسی شهرستان اردکان در محل سالن اجتماعات این دانشکده برگزار شد .

     "دکتر حبیبیان "سخنران مدعو این مراسم و کارشناس سیاسی کشور ،موضوع سخنرانی خود را به تهدید نرم و استحاله فرهنگی اختصاص داد و با بررسی اجمالی نقشه های براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران توسط دشمنان و ایادی استکبار نکاتی را در این زمینه متذکر گردید .

     وی بااشاره به عدم توفیق دشمنان در زمینه جنگ و نبرد مسلحانه برای مبارزه با نظام جمهوری اسلامی ایران روی آوردن به روشهای ویژه فرهنگی که به تعبیر مقام معظم رهبری ،تهاجم فرهنگی ،ناتو فرهنگی و جنگ نرم لقب گرفته اند توسط دشمنان را متذکر گردید و گفت :در سالهای اخیر از طریق ترور مسلحانه برای از پا در آوردن اندیشمندان و نخبگانی که همسو و همراه با نظام بوده اند از سوی دشمنان اقدامات غیر بشری صورت گرفته است اما اقدام انجام شده در زمینه استحاله فرهنگی که می توان به مصادیق بارز آن اشاره کرد در سطح وسیعتری انجام شده است .

     وی حرکتهای انجام گرفته توسط فتنه گران را بعد از انتخابات سال 88از جمله مصادیق استحاله فرهنگی نخبگان سیاسی عنوان کرد و افزود تغییرات 180درجه ای در افکار و عقاید برخی افراد که در سالهای اول انقلاب همراه با نظام و امام و رهبری بوده اند گواه موثق این مدعا می باشد .

     این کارشناس سیاسی افزود :افرادی بودند که خود در اوایل انقلاب جز دانشجویان پیرو خط امام بوده و در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ودستگیری جاسوسان آمریکایی که از سوی امام به انقلاب دوم لقب گرفت شرکت داشتند اما دیدیم که با گذشت زمان دستخوش استحاله فرهنگی قرار گرفته واین افراد در دیدار با همان جاسوسان در آمریکا ابراز پشیمانی و عذر خواهی کردند .

     سخنران این مراسم در بخش دیگری از صحبتهای خود پیروزی انقلاب اسلامی و دستیابی به پیروزی در جنگ 8ساله را مرهون قدرت لایزال الهی و مساعدت پروردگا دانسته و گفت :یکی از مسئولین سابق آمریکا می گوید ما از هسته ای شدن ایران ،از جمعیت و وسعت ایران ونبوغ ایرانیان نمی ترسیم آنچه باعث ترس و هراس است این است که مردم ایران به یک قدرت لایزال الهی متصل هستند که همواره مورد حمایت قرار گرفته و میگرند .

     در این مراسم همچنین امام جمعه اردکان نیز در سخنانی به اهمیت ممقوله جنگ نرم هشدا داد و در زمینه لطمات جبران ناپذیر این پدیده گفت حوادثی که درجنگ تحمیلی روی می داد چه آنچه باعث شهادت جوانان این مرز بوم می شد و چه آنچه به جانبازی افراد منجر می گردید همه سراسر افتخار بود اما خسارتهای جنگ نرم دشمن که پیامدهایی چون انحراف جوانان ،لاقیدی ،بد حجابی ،اعتیاد و...را به دنبال داشته باعث ننگ وانزجار جامعه ماست پس امروز در هنگامه جنگ نرم مسئولیت و وظیفه ما بسی سنگینتر از دیروز می باشد .

     گفتنی است گردهمایی بزرگ ایثارگران شهرستان اردکان بصورت فصلی با حضور ایثارگران و رزمندگان این شهرستان با برنامه های متنوع اجرا خواهد شد .