پیام فرمانداراردکان بمناسبت گرامیداشت هفته تعاون

به گزارش روابط عمومی فرمانداری "احمد کمالی" در پیامی فرا رسیدن 13شهریور آغاز هفته تعاون را گرامی داشت و از جهادگران این عرصه بعنوان رزمندگان خط مقدم جبهه جهاد اقتصادی یاد نمود .
متن پیام بدین شرح می باشد :
13شهریور ماه روز تعاون و آغاز هفته ای است که به تفسیر کلید واژه همبستگی و همکاری در عرصه های فرهنگی و اقتصادی می پردازد که جا دارد این هفته را به همه تلاشگران عرصه تعاونی تبریک بگوییم .
تعاون و تعاونی به مجموعه ای از علایق ، سلایق و ایده های نو اطلاق می شود که برای رسیدن به یک هدف مشترک گرد هم آمده و برای رسیدن به این هدف تلاش می کنند .
برنامه ریزی ،ابتکار ،خلاقیت ،تلاش و هدفمندی هریک برکه هایی هستند که با پیوستن به هم رودخانه تعاون را پر بار می سازد ،رودخانه ای که می تواند شجره اقتصاد و فرهنگ را بارور سازد و به ثمر بنشاند .
اهمیت تعاون در سالی که توسط مقام معظم رهبری به سال جهاد اقتصادی موسم گردیده است بیشتر از پیش نمایان شده و به نظر می رسد حل و رفع بسیاری از مشکلات و معظلات اجتماعی که معظم له در جمع کارگزاران نظام به آنها اشاره کردند نظیر جا افتادن فرهنگ کاردر سایه توسعه تعاونی ها می تواند محقق شود .
از سوی دیگر تعاونیها با حرکت در مسیر بخش خصوصی به سمت تحقق سیاستهای اصل 44گام موثر نهاده و می تواند بعنوان بازوی توانمند دولت ایفای نقش نماید .
بحمد الله در سالهای اخیر با تشکیل تعاونیها با موضوعات مختلف نظیر مشاغل خانگی و تعاونیهای دانش محور کمک شایانی به بخشهای اجتماعی شده است که در این رهگذر تلاش همه دست اندرکاران امر تعاون و تعاونی مستحق تقدیر می باشد .
امید که با گسترش و توسعه این بخش پیشرفت روز افزون اجتماعی را شاهد باشیم .