رقیه کرمانیان:

دستیابی بانوان به جایگاه حقیقی‌شان عامل تحول اجتماعی است

2019 02 28
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردکان گفت: ارتقاء جایگاه واقعی زنان، حفظ ارزش‌ها و کرامت آن‌ها منشأ تحول و پیشرفت‌های بزرگ اجتماعی است.
معاون فرماندار اردکان خبر داد:

برگزاری پویش ازدواج سالم و پایدار در اردکان

2019 02 28
معاون سیاسی فرماندار اردکان در نشست هماهنگی برگزاری پویش ازدواج سالم و پایدار گفت: آسیب‌های اجتماعی در جامعه افزایش یافته و لازم است برنامه‌ریزی مناسبی از سوی دستگاه‌های مسئول صورت گیرد.
با حضور مسئولان انجام شد:

غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدای اردکان به‌مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

2019 02 07
در مراسمی با حضور مسئولان شهرستان، قبور شهدای اردکان به‌مناسبت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران غبارروبی و عطرافشانی شد.
به‌مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

دیدار جمعی از مسئولان شهرستان با خانواده شهدا

2019 02 05
به‌مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به‌منظور تجلیل از مقام شامخ شهدا و تقدیر از فداکاری و صبوری خانواده‌های آنان، جمعی از مسئولان شهرستان اردکان به دیدار خانواده‌های شهدا رفتند.
توسط معاون سیاسی فرماندار اردکان:

مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان اردکان اعلام شد

2019 02 04
کرمانیان با بیان اینکه راهپیمایی امسال از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است، از آحاد مردم برای حضور و شرکت در این برنامه دعوت کرد.
به مناسبت دهه مبارک فجر انجام شد:

گشایش نمایشگاه صنایع‌دستی و تولیدات خانگی در روستای ترک‌آباد اردکان

2019 01 28
کرمانیان با اشاره به نقش محوری و تربیتی زنان و نیز قابلیت‌های گسترده آنان در عرصه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، بهداشتی، ورزشی و غیره، تک‌محوری در امر اشتغال بانوان را موردانتقاد قرارداد.
در ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اردکان مطرح شد:

تنها کارآفرینی می‌تواند اشتغال پایدار ایجاد کند

2019 01 26
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه جنس مشاغلی که تاکنون ایجاد کرده‌ایم از جنس کار مردانه است گفت: این یک امر طبیعی است که بانوان نتوانند وارد شغل و حرفه‌ای مناسب شوند.
معاون فرماندار اردکان:

مؤسسات خیریه، نقش مهمی در ارتقای زندگی نیازمندان دارند

2019 01 22
کرمانیان گفت: مؤسسات خیریه و تشکل‌های مردم‌نهاد موجب افزایش ضریب مشارکت مردم در جامعه می‌شوند و نهایتاً منجر به افزایش موفقیت‌های بیشتر دولت می‌گردد.
رقیه کرمانیان معاون فرماندار اردکان:

کسب مهارت‌های ارتباطی در افزایش توانمندی‌ها موثر است

2019 01 20
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اردکان گفت: کسب مهارت‌های ارتباطی در ایجاد یک رابطه موفق با دیگران، افزایش سطح توانمندی‌ها و بالا بردن اعتماد به نفس در افراد تأثیر بسزایی دارد.
معاون فرماندار اردکان:

ورزش نسخه بی‌نظیری برای افزایش بهره‌وری در سازمان‌هاست

2019 01 16
کرمانیان بیان داشت: براساس مستندات علمی و پزشکی، کاهش نشاط و شادی در بین اقشار مختلف براثر کم‌تحرکی و شرایط خاص اجتماعی و اقتصادی، موجب افزایش گرایش به مواد مخدر، مشروبات و... می‌شود.
— 10 آیتم به ازای صفحه
نمایش ۱۱ - ۲۰ از ۶۳ نتیجه