در مراسم افتتاح نمایشگاه فروش بهاره تاکید گردید
عباسعلی روستایی پس از بازدید از غرفه های این نمایشگاه در نشستی با حضور رییس اداره بازرگانی ونمایندگان اصناف ضمن تقدیر از تلاشهای اداره بازرگانی و کلیه کسانی که در برپایی این نمایشگاه زحمت کشیده اند گفت :برپایی نمایشگاه در این ایام از چند حیث حایز اهمیت می باشد اول اینکه مکانی شبه بازار برای تامین حوایج مختلف مردم ایجاد شده و در این بازار اکثر خریدهای شب عید با صرفه جویی در وقت مردم انجام می گیرد ؛دوم اینکه با ایجاد بازار رقابت کامل فروش کالا را با نازلترین قیمت در این مکانها شاهد هستیم که به نفع مردم است .
فرماندار اردکان در این نشست با مد نظر قرار دادن اهمیت کنترل بازار ونظارت بر قیمتها تصریح کرد همچنان که در این نمایشگاه کلیه اجناس دارای برچسب قیمت می باشدهمه فروشندگان شهرستان نیز باید در ایام شب عید بصورت شفاف قیمت کالاها را در معرض دید عموم قرار دهند تا قدرت انتخاب با توجه به کیفیت کالاهای موجود از مردم سلب نگردد .توزیع کالاهای تعاونی وفروش اجناسی که در داخل کشور تولید می شوند از خواستهای فرماندار اردکان بود که در این نشست مطرح گردید .
بهجتی رییس بازرگانی اردکان نیز در حاشیه بازدید مسئولین از نمایشگاه فروش بهاره هدف از برپایی نمایشگاه را تامین مایحتاج مردم در شب عید و تعدیل بازار با تخفیف 10 تا 20درصد کالاها عنوان کرد .
گفتنی است این نمایشگاه در قالب 70غرفه کالاهایی نظیر کیف و کفش ،پوشاک ،آجیل ،خشکبار ومواد غذایی ،انواع گل ووسایل تزیینی و سایر نیازهای این ایام به صورت عرضه مستقیم در اختیار بازدید کنندگان قرار می گیرد .
اضافه می شود نمایشگاه فروش بهاره در اردکان تا 14 اسفند ماه جاری در سالن ورزشی چمران واقع در انتهای خیابان امام خمینی دایر می باشد .